Копенгаген — Ман.Сіті — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-02-13 23:55 13 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Копенгаген (Данія) і Ман.Сіті (Англія). ... Копенгаген — Ман.Сіті — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Копенгаген (Данія) і Ман.Сіті (Англія).

Копенгаген - Ман.Сити - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаКопенгаген - Ман.Сити - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Копенгаген (Данія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:3 (1:2)
Голи: M. Mattsson (34) — де Брюйне (10), Сілва (45+1), Фоден (90+2)

Попередження: R. Falk (71), K. Diks (74)

Огляд матчу Копенгаген — Ман.Сіті:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Паркен» «Копенгаген» зустрівся з «Манчестер Сіті». У напруженій атмосфері обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і залишити свій слід у європейському футболі. Гра почалася з того, що «Манчестер Сіті» став домінувати з самого початку. Уже на 10-й хвилині Кевін Де Брюйне продемонстрував свою виняткову майстерність, забивши блискучий гол у ворота «Манчестер Сіті». Здатність Де Брюйне знаходити м’яч у сітці воріт завжди ставить його команду у вигідне становище. По ходу гри «Манчестер Сіті» продовжував контролювати темп і диктувати хід матчу. На 21-й хвилині відбулася заміна: замість Джеремі Доку на поле вийшов Джек Гріліш. Попри те, що «Манчестер Сіті» домінував, «Копенгаген» відмовився відступати. На 34-й хвилині гравець «Копенгагена» М. Маттссон здивував усіх, забивши гол і надавши своїй команді такого необхідного імпульсу. Вболівальники господарів вибухнули від радості, радіючи перемозі своєї команди, але відповідь «Манчестер Сіті» була швидкою і нещадною. Перед самою перервою, на 45-й хвилині, Бернарду Сілва забив приголомшливий гол, знову вивівши «Манчестер Сіті» вперед.

Точність і витонченість Сілви продемонстрували рівень якості, яким володіє «Манчестер Сіті». Обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб підвищити свої шанси на перемогу. На 55-й хвилині «Копенгаген» випустив на поле Віктора Клаессона і Андреаса Корнеліуса, сподіваючись переломити хід гри на свою користь. «Манчестер Сіті» також зробив ключову заміну: на 78-й хвилині Бернарду Сілва замінив М. Нунеша. На останніх хвилинах гри напруга на полі наростала. На 71-й і 74-й хвилинах гравці «Копенгагена» Р. Фальк і К. Дікс отримали жовті картки за агресивну гру. Незважаючи на всі зусилля, «Копенгаген» так і не зміг зрівняти рахунок, і настало розчарування. На 81-й хвилині «Копенгаген» зробив ще дві заміни: на поле вийшли Е. Ачурі та К. Соренсен. Однак «Манчестер Сіті» зберіг самовладання і продовжив домагатися чергового голу. На 90-й хвилині Філ Фоден завдав фінального удару, забезпечивши перемогу «Манчестер Сіті» вражаючим голом. Підсумковий рахунок — 3:1 на користь «Манчестер Сіті». Обидві команди продемонстрували величезну майстерність і рішучість протягом усього матчу, що зробило його захопливим видовищем для вболівальників і глядачів по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Копенгаген, Ман.Сіті — Копенгаген.