ПСЖ — Реал С-дад — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-02-14 23:53 14 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Реал С-дад ... ПСЖ — Реал С-дад — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

14 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

ПСЖ - Реал С-дад - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСЖ - Реал С-дад - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСЖ (Париж) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 2:0 (0:0)
Голи: Мбаппе (58), Б. Баркола (71)

Предупредження: Робін Ле Норманд (36)

Огляд матчу ПСЖ — Реал С-дад:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на легендарному стадіоні «Парк де Пренс», «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу над «Реал Сосьєдадом» із рахунком 2:0. Перша половина матчу завершилася безгольовою нічиєю, оскільки обидві команди продемонстрували сильні оборонні дії. Гравці продемонстрували величезну майстерність і рішучість, але їхні зусилля не знайшли відображення на табло. На 36-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» Р. Ле Норманд отримав від судді жовту картку, що стало першою значущою подією в матчі. Це попередження підкреслило напружений характер гри: обидві команди прагнули довести свою перевагу. У другому таймі рахунок змінився, коли на 58-й хвилині гравець «Парі Сен-Жермен» К. Мбаппе вразив ворота «Реал Сосьєдаду». Гол Мбаппе викликав бурю захоплення серед уболівальників господарів, подарувавши «Парі Сен-Жермену» таку необхідну перевагу. По ходу гри «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну на 66-й хвилині, замінивши А. Барренексеа на А. Захаряна. Захаряна. Ця тактична заміна була покликана надати команді свіжих сил, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак «Парі Сен-Жермен» не збавив обертів і на 71-й хвилині забив ще один гол завдяки Б. Барколі. Удар півзахисника збільшив перевагу господарів поля та посилив тиск на «Реал Сосьєдад» у спробі відігратися. У відповідь на це «Парі Сен-Жермен» зробив дві швидкі заміни на 72-й хвилині: Б. Баркола поступився місцем М. Асенсіо, а Д. Перейра був замінений на Л. Ернандеса.

Ці зміни були спрямовані на підтримання домінування команди та надання свіжого імпульсу для заключної стадії матчу. Реал Сосьєдад, вирішивши врятувати очко, зробив три заміни на 78-й хвилині. Р. Ле Норманд був замінений на Х. Пачеко, Андре Сілва звільнив місце для У. Садіка, а Б. Мендес був замінений на Б. Турріентеса. Ці зміни були покликані додати атакувальної майстерності та створити моменти, щоб скоротити відставання в рахунку. На 83-й хвилині «Парі Сен-Жермен» також зробив заміну: О. Дембеле замінив Р. Коло Муані. Господарі поля прагнули зберегти перевагу в рахунку, вводячи в гру свіжі сили. На 88-й хвилині «Реал Сосьєдад», розраховуючи на пізній ривок, зробив п’яту й останню заміну. Х. Галан вийшов замість Х. Арамбуру, зробивши останню спробу змінити хід матчу. Напруження гри призвело до жовтої картки для гравця «Реал Сосьєдаду» Х. Траоре на 90-й хвилині, коли матч підійшов до вирішальних моментів. Це попередження стало нагадуванням про гостру конкуренцію впродовж усієї гри. У підсумку клінічна гра «Парі Сен-Жермена» та сильна оборона виявилися надто складними для «Реал Сосьєдаду». Перемога господарів поля з рахунком 2:0 продемонструвала їхню майстерність і вміння досягати результату в найвідповідальніший момент. Матч продемонстрував азарт Ліги чемпіонів УЄФА і грізні здібності двох висококваліфікованих команд. Футбольні вболівальники в усьому світі отримали задоволення від захопливого поєдинку на «Парк де Пренс» і з нетерпінням чекали на нові захопливі протистояння в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — ПСЖ, Реал С-дад — ПСЖ.