Юніон — Айнтрахт — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:40 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) та Айнтрахт (Німеччина). ... Юніон — Айнтрахт — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) та Айнтрахт (Німеччина).

Юнион - Айнтрахт - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЮнион - Айнтрахт - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Юніон (Бельгія) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:2 (1:2)
Голи: M. Расмуссен (31), G. Nilsson (68) — Ф. Чайбі (3), Калайджич (10)

Попередження: Тута (4), С. Burgess (26), C. Vanhoutte (35), C. Vanhoutte (78), Бута (82)

Огляд матчу Юніон — Айнтрахт:

Матч Ліги конференції Європи УЄФА між командами «Уніон Сент-Джіллуаз» і «Айнтрахт Франкфурт» на стадіоні «Лотто Парк» завершився захоплюючою нічиєю з рахунком 2:2. Обидві команди наполегливо билися протягом усього матчу, демонструючи свою майстерність і рішучість на полі. Перший гол у матчі стався всього через три хвилини після початку гри, коли «Айнтрахт Франкфурт» вийшов уперед. Ф. Шайбі знайшов м’яч у сітці, відправивши свою команду в ранню перевагу. Однак радість була недовгою: за хвилину Тута отримав жовту картку, давши «Уніон Сент-Жіллуаз» можливість перегрупуватися. Франкфуртський «Айнтрахт» продовжував домінувати у грі, і на 10-й хвилині С. Калайджич ударом головою подвоїв свою перевагу. Уніон «Сент-Джиллуаз» був сповнений рішучості відігратися і чинив сильний опір. На 26-й хвилині К. Берджесс отримав жовту картку, що стало сигналом для колективного розчарування команди. Лише за п’ять хвилин зусилля «Юніон Сент-Джилуаз» принесли свої плоди: М. Расмуссен забив блискучий гол, скоротивши відставання до 2:1. Матч став посилюватися, обидві команди йшли вперед, шукаючи можливості забити. На 35-й хвилині гравець «Уніон Сен-Жіллуаз» К. Ванхаутт отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. У другому таймі обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід матчу. На 46-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» замінив Туту на А. Кнауффа, а на 65-й хвилині С. Калайджич був замінений на Х. Екітіке.

У гру також вступив М. Гетце, який замінив С. Роде. «Уніон Сен-Жіллуаз» знову довів свою стійкість, коли Г. Нільссон забив на 68-й хвилині, зрівнявши рахунок 2:2. Здавалося, що ситуація змінилася на користь «Юніон Сент-Жіллуаз». Однак їхні надії розвіялися, коли К. Ванхаутт отримав жовту картку на 78-й хвилині, а за кілька миттєвостей — червону, залишивши команду вдесятьох. Обидві команди продовжували наполегливо битися, поки час минав. Айнтрахт Франкфурт також зробив заміну, випустивши О. Мармуша замість Ж. Діна Ебімбе на 79-й хвилині. Уніон Сент-Жіллуаз відповів першою заміною, замінивши Г. Нільссона на Д. Екерта Айєнса на 80-й хвилині. Матч почав загострюватися, коли Бута отримав жовту картку за Айнтрахт Франкфурт на 82-й хвилині. Миттю пізніше жовту картку отримав і Ф. Чайбі, що ще більше посилило напругу. На останніх хвилинах гри «Уніон Сент-Жіллуаз» зробив ще дві заміни: М. Амура вийшов замість Р. Сайкса, а К. Мак Аллістер — замість Х. Теклаба. На 90-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив останню заміну: Н. Нкунку замінив П. Макса. Незважаючи на зусилля обох команд, матч так і закінчився внічию 2:2, жодна зі сторін не змогла переломити ситуацію в час, що залишився. Загалом матч Ліги конференції Європи УЄФА між «Уніон Сент-Жіллуаз» і «Айнтрахтом» із Франкфурта продемонстрував дух і рішучість обох команд. Підсумковий рахунок став справедливим відображенням напруженої боротьби, що розгорнулася на полі «Лотто Парку».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Юніон, Айнтрахт — Юніон.