Янг Бойз — Спортинг — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:41 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Янг Бойз (Берн) і Спортинг ... Янг Бойз — Спортинг — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Янг Бойз (Берн) і Спортинг (Лісабон).

Янг Бойз - Спортинг - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЯнг Бойз - Спортинг - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Янг Бойз (Берн) — Спортинг (Лісабон) — 1:3 (1:2)
Голи: F. Угринич (42) — A. Amenda (31), В. Дьокерес (41), Гонсало Інасіо (48)

Предупредження: E. Коллі (40), L. Lakomy (53)

Огляд матчу Янг Бойз — Спортинг:

У напруженому і захопливому матчі проти «Янг Бойз» у рамках Ліги Європи УЄФА «Спортинг» здобув перемогу. Матч, що проходив на стадіоні «Ванкдорф», продемонстрував високий атлетизм і майстерність обох команд. Перший тайм розпочався з того, що «Янг Бойз» уже на самому початку продемонстрував свою майстерність в атаці. Однак їхня наснага була недовгою, бо на 22-й хвилині гравець «Янг Бойз» М. Камара отримав жовту картку, задавши тон дуже напруженому матчу. Спортинг CP скористався цим і на 31-й хвилині забив гол у власні ворота А. Аменди, забезпечивши собі перевагу 1:0. Розчарування BSC Young Boys продовжувало зростати, коли Е. Коллі отримав жовту картку на 40-й хвилині. За хвилину «Спортінг CP» було призначено пенальті, який успішно реалізував В. Гьокерес, збільшивши перевагу «Спортінга CP» до 2:0. Однак «БСК Янг Бойз» швидко відповів голом Ф. Угринича на 42-й хвилині, довівши рахунок до 2:1 перед самою перервою. У другому таймі «Спортинг» забив гол на 48-й хвилині завдяки Г. Інасіо, збільшивши перевагу до 3:1. BSC Young Boys щосили намагалися повернутися в гру, але їм ніяк не вдавалося влучити у площину воріт.

На 53-й хвилині Л. Лакомі отримав жовту картку, що відобразило зростаюче розчарування господарів. Намагаючись змінити динаміку матчу, «БСК Янг Бойз» зробив серію замін на 61-й хвилині. Е. Коллі був замінений на Ж. Монтейро, Ж. Мвука Мугіша вийшов замість М. Еліа, а К. Іттен був замінений на С. Ганвулу. Sporting CP також зробив зміни, замінивши В. Гьокіреса на Г. Катамо на 73-й хвилині та П. Гонкалвеса на Трінко на 74-й хвилині. По ходу гри обидві команди продовжували битися на полі. BSC Young Boys зробив останню заміну на 81-й хвилині, замінивши Д. Малеса на Л. Лакомі. На 84-й хвилині «Спортінг» також зробив дві заміни: Д. Браганка замінив К. Коіндреді, а Н. Сантос — Р. Нела. Нела. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, розчарування «БСК Янг Бойз» сягнуло точки кипіння, внаслідок чого на 89-й хвилині М. Камара отримав другу жовту картку, за якою швидко послідувала червона. У результаті на полі залишилося лише 10 гравців, і «Спортінг» утримав свою перевагу та здобув заслужену перемогу з рахунком 3:1 на свою користь. Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд, забезпечивши захопливе видовище для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Ванкдорф».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спортинг — Янг Бойз, Спортинг — Янг Бойз.