Галатасарай — Спарта — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:42 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Галатасарай (Стамбул) і Спарта (Прага). ... Галатасарай — Спарта — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Галатасарай (Стамбул) і Спарта (Прага).

Галатасарай - Спарта - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаГалатасарай - Спарта - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Галатасарай (Стамбул) — Спарта (Прага) — 3:2 (1:0)
Голи: Демірбай (19), Ладіслав Крейчі II (61), M. Icardi (90+1) — A. Пресіадо (47), Дж. Кухта (65)

Предупредження: Q. Laci (41), Barış Alper Yılmaz (47), Велько Бірманчевіч (79), K. Akturkoglu (82), Ладіслав Крейчі II (82)

Огляд матчу Галатасарай — Спарта:

«Галатасарай» і «Спарта Прага» зійшлися на полі в захоплюючому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні RAMS Park. За рахунку 1:0 на користь «Галатасарая» в перерві матч закінчився з рахунком 3:2, тримаючи вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Гра почалася на ура: К. Демірбай із «Галатасарая» відкрив рахунок на 19-й хвилині, забивши фантастичний гол. Турецькі футболісти одразу ж повели в рахунку і, здавалося, контролювали ситуацію. Однак «Спарта Прага» не збиралася відступати: на 41-й хвилині гравець «Спарти Праги» К. Лаці отримав жовту картку, що свідчить про напруженість матчу. Одразу після перерви гравець «Галатасарая» Б. А. Йилмаз отримав жовту картку, після чого на 47-й хвилині гол А. Пресіадо зі «Спарти Прага» зрівняв рахунок — 1:1. На 55-й хвилині «Галатасарай» зробив першу заміну: К. Айхан вийшов замість А. Бардакчі, сподіваючись повернути контроль над матчем. Однак на 61-й хвилині Л. Крейчі забив власний гол, забезпечивши «Спарті Празі» заслужену перевагу. На 62-й хвилині В. Нельссон, гравець «Галатасарая», отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості.

«Спарта Прага» побачила можливість і скористалася нею: на 65-й хвилині Я. Кухта забив третій гол. Кухта забив третій гол. «Галатасарай» спробував відігратися, зробивши ще дві заміни, але не зміг скоротити розрив у рахунку. На 80-й хвилині гравець «Спарти Прага» М. Райнес, який уже отримав жовту картку, отримав другу, а потім і червону, залишивши свою команду вдесятьох на полі. Це дало «Галатасараю» проблиск надії переломити хід матчу на свою користь. Жовті картки продовжували лунати, і на 82-й хвилині їх отримали К. Актуркоглу з «Галатасарая» і Л. Крейчі зі «Спарти Прага». Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, «Галатасарай» зробив ще дві заміни, сподіваючись на повернення наприкінці гри. В останній спробі гравець «Галатасарая» М. Ікарді забив гол на 90-й хвилині, завершивши матч захоплюючою перемогою «Галатасарая» з рахунком 3:2. Публіка вибухнула радісними вигуками, коли «Галатасарай» здобув перемогу в напруженому і конкурентному поєдинку. Обидві команди продемонстрували майстерність і рішучість протягом усього матчу, довівши, що Ліга Європи УЄФА може подарувати незабутні футбольні моменти. Матч між «Галатасараєм» і «Спартою Прага», безсумнівно, залишиться в пам’яті як уболівальників, так і гравців.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спарта — Галатасарай, Спарта — Галатасарай.