Шахтар — Марсель — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:43 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Марсель (Франція). ... Шахтар — Марсель — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Марсель (Франція).

Шахтер - Марсель - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШахтер - Марсель - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Шахтар (Донецьк) — Марсель (Франція) — 2:2 (0:0)
Голи: Матвієнко (68), Егінальдо (90+3) — Обамеянг (64), Iliman Ndiaye (90)

Попередження: Л. Балерді (27), Юхим Конопля (49), О. Зубков (78), Егінальдо (90+3)

Огляд матчу Шахтар — Марсель:

У захопливому поєдинку на стадіоні «Фолькспаркштадіон» донецький «Шахтар» і «Марсель» зіграли внічию 2:2 у матчі Ліги Європи УЄФА. Обидві команди продемонстрували свої здібності і наполегливо билися протягом усієї гри, залишаючи вболівальників на межі своїх можливостей до фінального свистка. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю на табло. Однак у ньому не бракувало, оскільки обидві команди демонстрували атакувальну майстерність і стійкість в обороні. На 27-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» Л. Балерді, що додало матчу гостроти. На початку другого тайму здавалося, що гра приречена на перелом. На 49-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Ю. Конопля, що ще більше загострило атмосферу суперництва. Остаточно глухий кут був перерваний на 64-й хвилині, коли гравець «Марселя» П. Аубамеянг забив гол, подарувавши своїй команді таку необхідну перевагу. Однак донецький «Шахтар» швидко відповів, зрівнявши рахунок лише через чотири хвилини. М. Матвієнко, продемонструвавши блискучі фінішні навички, повернув свою команду в гру, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. На 72-й хвилині «Марсель» замінив І. Ндіайє на Луїса Енріке, а донецький «Шахтар» випустив на поле Т. Степаненка замість Ю. Назар’їна.

Було видно, що обидва менеджери прагнуть внести тактичні зміни та розкрити потенціал гри. Донецький «Шахтар» ще більше посилив своє прагнення до перемоги, зробивши ще дві важливі заміни на 77-й хвилині. Д. Сікан змінив Кевіна, а Ю. Конопля — Г. Гочолеішвілі. Гочолеішвілі. Ці свіжі ноги надали нової енергії атаці донецького «Шахтаря», створюючи проблеми для оборони «Марселя». Однак напруга зросла на 78-й хвилині, коли гравець донецького «Шахтаря» О. Зубков отримав жовту картку, додавши суперечок у матч. У той час як час минав, обидві команди невпинно боролися за вирішальний гол. У драматичному повороті подій «Марсель» повернув собі лідерство на 90-й хвилині, коли І. Ндіайє переправив м’яч у сітку. Здавалося, що французька команда здобула пізню перемогу, але у донецького «Шахтаря» були інші плани. В останні хвилини гри Егінальдо приніс своїй команді вирішальне очко і врятував перемогу. Напруга матчу досягла свого піку, коли донецький «Шахтар» отримав дві жовті картки в доданий час. Егінальдо та В. Бондар обидва потрапили до суддівського блокнота, відображаючи напругу на полі. Загалом матч між донецьким «Шахтарем» і «Марселем» став американською гіркою емоцій для обох команд і глядачів. Нічия 2:2 стала свідченням бойового духу та рішучості гравців. Завдяки такому захопливому поєдинку шанувальники футболу можуть із нетерпінням чекати, коли Ліга Європи УЄФА стане ще більш захопливою та драматичною.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Шахтар, Марсель — Шахтар.