Маккабі Х — Гент — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 23:52 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Гент ... Маккабі Х — Гент — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Гент (Бельгія).

Маккаби Х - Гент - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМаккаби Х - Гент - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Маккабі × (Хайфа) — Гент (Бельгія) — 1:0 (0:0)
Голи: Ф. П’єро (65)

Попередження: M. Kandil (57), I. Feingold (76), J. Де Сарт (90+3)

Огляд матчу Маккабі Х — Гент:

«Маккабі Хайфа» домігся перемоги над «Гентом» у Лізі Європи УЄФА Арена «Бозсік» була наповнена передчуттям захопливого матчу «Маккабі Хайфа» проти «Гента» в Лізі Європи УЄФА. Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і забезпечити собі місце в наступному раунді змагань. Вболівальники з нетерпінням чекали на початок матчу, сподіваючись на захопливу демонстрацію майстерності та рішучості. Щойно суддя дав свисток до початку матчу, гравці обох команд продемонстрували свій талант і конкурентоспроможність. Протягом усього першого тайму «Маккабі Хайфа» і «Гент» чинили тиск на своїх суперників, але жодній з команд не вдалося забити гол. У перерві рахунок так і залишився 0:0, що посилило напругу і хвилювання перед другим таймом. З новими силами і рішучістю обидві команди вийшли на поле в другому таймі, прагнучи вийти з глухого кута. На 46-й хвилині «Гент» зробив ранню заміну: М. Л. Сонко замінив Л. Депуатр. Ця зміна додала команді свіжих сил, і вона спробувала взяти гру під свій контроль. На 57-й хвилині «Маккабі Хайфа» отримала жовту картку, бо суддя виніс попередження М. Канділю. Ця хвилинна невдача не зупинила ізраїльську команду, і вона продовжила йти вперед у пошуках гола. На 64-й хвилині «Маккабі Хайфа» здійснив кілька замін: А. Мохамед, Г. Кінда та Д. Лісовий замінили Д. Сундгрена, Л. Рефаелова та К. Саїфа відповідно. Ці зміни надали команді нового динамізму, і незабаром вони дали про себе знати на полі. На 65-й хвилині «Маккабі Хайфа» нарешті вийшла з глухого кута — довгоочікуваний гол забив Ф. П’єро.

Стадіон вибухнув радісними криками: господарі поля повели в рахунку, забезпечивши собі значну перевагу в матчі. У спробі переломити хід зустрічі «Гент» також вніс зміни до свого складу. На 69-й хвилині П. Геркенс замінив Хон Хен Сока. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Гент» так і не зміг зрівняти рахунок. По ходу матчу «Маккабі Хайфа» зберегла перевагу і продовжувала чинити тиск на оборону «Гента». На 74-й хвилині М. Канділь змінив Л. Сіміча, і «Маккабі Хайфа» спробувала зміцнити своє становище. Емоції зашкалювали, і на 76-й хвилині «Маккабі Хайфа» отримала жовту картку — суддя виніс попередження І. Файнгольду. Незважаючи на цю невдачу, оборона «Маккабі Хайфа» вистояла і змогла відбити всі загрози з боку «Гента». На 81-й хвилині «Гент» також зробив чергову заміну: М. Самуаз замінив Н. Фадігу. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Маккабі Хайфа» продовжувала домінувати в матчі. В останні хвилини гри «Маккабі Хайфа» зробила останню заміну: на 84-й хвилині Г. Наор замінив Шоу. Господарі поля були сповнені рішучості втримати перевагу і здобути таку необхідну перемогу. Матч закінчився додатковою жовтою карткою гравця «Гента» Ж. де Сарта на 90-й хвилині. «Маккабі Хайфа» здобув перемогу з рахунком 1:0, забезпечивши собі вихід до наступного раунду Ліги Європи УЄФА. Матч у Бозсік-Арені продемонстрував дух і рішучість обох команд, підкресливши гостру конкуренцію в європейському футболі. Гол «Маккабі Хайфа» у другому таймі став вирішальним моментом, що дозволив здобути заслужену перемогу. Коли команди залишали поле, вболівальники святкували тріумф «Маккабі Хайфа», з нетерпінням чекаючи їхніх майбутніх матчів у Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гент — Маккабі Х, Гент — Маккабі Х.