Серветт — Лудогорець — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 23:54 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Серветт (Швейцарія) і Лудогорець (Болгарія). ... Серветт — Лудогорець — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Серветт (Швейцарія) і Лудогорець (Болгарія).

Серветт - Лудогорец - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСерветт - Лудогорец - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Серветт (Швейцарія) — Лудогорець (Болгарія) — 0:0 (0:0)

Попередження: B. Mazikou (25), Gaël Ondoua (37), Jérémy Guillemenot (54), N. Sundberg (81)

Огляд матчу Серветт — Лудогорець:

У запеклому поєдинку Ліги конференції УЄФА «Серветт» і «Лудогорець» билися на легендарному стадіоні «Стад де Женев». Матч завершився безгольовою нічиєю. Від самого початку було видно, що обидві команди мають намір заволодіти перевагою. У першому таймі було зафіксовано кілька сильних сутичок, унаслідок яких гравці «Серветта» Б. Мазіку та Г. Ондуа отримали жовті картки на 25-й та 37-й хвилинах відповідно. У перерві «Серветт» здійснив значні зміни, замінивши Б. Мазіку на Т. Конья, намагаючись привнести нову енергію в атакувальну гру. Однак «Лудогорець» продовжував стійко оборонятися, не даючи супернику можливості забити гол. Другий тайм пройшов у тому ж ключі, обидві команди намагалися вийти з глухого кута. Розчарування «Серветта» зросло, коли на 54-й хвилині Ж. Гільмено отримав жовту картку. Відчуваючи необхідність змін, «Серветт» швидко зробив дві заміни: на 60-й хвилині замість Д. Кутеси вийшов Б. Болла, а Гільмено був замінений на А. Антунеша. Антунеша.

«Лудогорець» теж відчув потребу у свіжих ногах на полі і на 64-й хвилині ввів Ріка замість Кайо Відаля. Однак ця зміна мало вплинула на рахунок на табло, оскільки обидві команди продовжували відбиватися одна від одної. Коли гра вступила в завершальну стадію, «Лудогорець» зробив ще одну заміну, випустивши Б. Текпетея замість Рвана Секо на 75-й хвилині. Напруга стала наростати, і на 81-й хвилині гравець «Лудогорця» Н. Сонко Сундберг отримав жовту картку за грубий підкат. «Серветт», бажаючи знайти переломний момент, зробив останню заміну на 89-й хвилині, замінивши Г. Ондуа на А. Барона. Барона. Однак час минав, і матч закінчився безгольовою нічиєю. Незважаючи на відсутність голів, обидві команди продемонстрували величезну рішучість і стійкість в обороні. Матч став підтвердженням конкурентної природи Ліги Європи УЄФА, де навіть найменша втрата концентрації може дорого обійтися команді. У майбутніх матчах «Серветту» і «Лудогорцю» необхідно перебудуватися і знайти способи перетворити свої шанси на голи. Результат залишає двері відчиненими для матчу-відповіді, де обидві команди будуть сповнені рішучості скористатися перевагою і пройти далі в цьому престижному європейському змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лудогорець — Серветт, Лудогорець — Серветт.