Мілан — Ренн — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 23:55 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Ренн (Франція). ... Мілан — Ренн — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Ренн (Франція).

Милан - Ренн - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМилан - Ренн - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Мілан (Італія) — Ренн (Франція) — 3:0 (1:0)
Голи: Лофтус-Чик (32), Лофтус-Чик (48), Леао (53)

Огляд матчу Мілан — Ренн:

«Мілан» здобув переконливу перемогу над «Ренном» у матчі Ліги Європи УЄФА на «Стадіо Джузеппе Меацца». Італійські гіганти домінували протягом усієї гри, що призвело до перемоги з рахунком 3:0. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. Однак уже на 32-й хвилині «Мілан» вийшов уперед завдяки голу Р. Лофтуса-Чіка. Півзахисник опинився у вигідній позиції та переправив м’яч у воротарський «Ренна», забезпечивши своїй команді перевагу 1:0 перед перервою. Другий тайм «Мілан» розпочав із великою інтенсивністю і швидко подвоїв свою перевагу. На 47-й хвилині Лофтус-Чик знову вразив ворота суперника, продемонструвавши свої хижі інстинкти перед воротами. AC Milan продовжував домінувати в матчі та збільшив свою перевагу на 53-й хвилині завдяки голу Р. Леао. Леао. Форвард майстерно завершив грамотний командний рух, залишивши оборону «Ренна» беззахисною. По ходу гри обидва менеджери вирішили внести зміни в гру. На 62-й хвилині «Мілан» зробив дві заміни: Н. Окафор вийшов замість Р. Леао, а М. Тіав — замість С. К’яєра.

Ренн також ввів у гру свіжі сили: А. Калімуендо та А. Гуїрі замінили А. Калімуендо та Г. Дуе відповідно. AC Milan продовжив домінувати, зробивши ще дві заміни на 75-й хвилині. Р. Лофтус-Чік та А. Флоренці замінили І. Беннасера та Ф. Терраччано відповідно. На 75-й хвилині «Ренн» замінив А. Трюффера та М. Нагіду на А. Трюффера та А. Матусіву. На 75-й хвилині обидві команди зробили ще одну заміну: «Ренн» випустив Л. Бласа і Д. Дуе замість М. Нагіди і А. Матусіви. AC Milan замінив Р. Лофтус-Чика на К. Пулішича і ввів у гру Й. Адлі замість К. Пулішича. Коли матч наближався до завершення, «Ренн» отримав жовту картку на 87-й хвилині. М. Нагіда був вилучений за невчасний виклик, продемонструвавши розчарування у своїх лавах, оскільки їм не вдавалося зламати надійну оборону «Мілана». У підсумку «Мілан» вийшов гідним переможцем, здобувши впевнену перемогу над «Ренном» з рахунком 3:0. Італійці продемонстрували свою майстерність в атаці та надійну оборону, здобувши надважливий тріумф у Лізі Європи УЄФА. Вражаюча гра «Ренна», безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах, адже вони розраховують на подальший прогрес у змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Мілан, Ренн — Мілан.