Брага — Карабах — 2:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 23:58 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) і Карабах (Азербайджан). ... Брага — Карабах — 2:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) і Карабах (Азербайджан).

Брага - Карабах - 2:4. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБрага - Карабах - 2:4. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Брага (Португалія) — Карабах (Азербайджан) — 2:4 (1:1)
Голи: Simon Banza (44), Моутінью (90+1) — Янкович (21), Алмейда (54), Y. Benzia (65), Алмейда (69)

Попередження: Abel Ruiz (45+2), Júlio Romão (76)

Огляд матчу Брага — Карабах:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «СК Брага» зустрівся з «Карабахом» на стадіоні «Естадіо Муніципаль де Брага». Від самого початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри, але вже на 21-й хвилині «Карабах» взяв гору, коли М. Янкович з пенальті вивів свою команду вперед. Однак їхня радість була недовгою, бо перед самою перервою «СК Брага» відповіла. С. Банза на 44-й хвилині зрівняв рахунок — 1:1. Другий тайм розпочався приблизно так само, обидві команди прагнули голу. На 54-й хвилині «Карабаг» повернув собі лідерство, коли А. Зубір забив фантастичний гол. Цей гол, здавалося, підстьобнув «Карабаг», і на 65-й хвилині Ю. Бензія забив ще один. «СК Брага» спробувала відігратися, зробивши заміни, і на 56-й хвилині у складі з’явився А. Джало. Однак «Карабаг» продовжував домінувати, збільшивши свою перевагу на 69-й хвилині завдяки голу А. Зубіра. Матч почав загострюватися, і на полі виникла напруга.

На 76-й хвилині гравець «Карабаху» Ж. Ромао отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження гри. Незважаючи на всі зусилля господарів поля, «Карабах» вистояв і відстояв свою перевагу. На останніх хвилинах гри у ворота «Браги» було призначено пенальті, але він виявився не більше ніж втішним голом, оскільки Ж. Моутіньо реалізував пенальті. У заключній стадії матчу обидві команди провели заміни, і «Карабаг» вийшов на заміну, щоб довести справу до перемоги. Підсумковий рахунок 2:4 на користь «Карабага», який продемонстрував вражаючу атакувальну гру. Цей матч показав дух суперництва та майстерність обох команд у Лізі Європи УЄФА. Клінічна гра «Карабага» і надійний захист виявилися занадто складними для «Браги». Однак «Брага» може втішитися своїм бойовим духом і настроєм на перемогу. Загалом це був захопливий матч для футбольних уболівальників по всьому світу. Муніципальний стадіон «Естадіо» в Бразі став ідеальним тлом для цієї захопливої зустрічі, і обидві команди можуть пишатися своїми зусиллями на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Карабах — Брага, Карабах — Брага.