Контрольний матч. «Динамо» — «Петрокуб» — 1:1. Огляд матчу

2024-02-16 17:47 У п’ятницю, 16 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. ... Контрольний матч. «Динамо» — «Петрокуб» — 1:1. Огляд матчу

У п’ятницю, 16 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. Суперником української команди був клуб «Петрокуб».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ПЕТРОКУБ» (Хинчешти, Молдова) — 1:1 (1:1)
Голи:
Супряга (29) — Платіка (2)

«Динамо»: 35. Нещерет (51. Моргун, 46), 44. Дубінчак, 25. Дячук, 34. Сирота, 90. Гусєв, 32. Михавко (9. Пономаренко, 46), 10. Шапаренко (8. Шепелєв, 46), 37. Царенко, 30. Діалло, 77. Беніто, 21. Супряга.

«Петрокуб» (стартовий склад): 16. Абалора, 21. Поттрніче, 50. Гільєрме, 11. С. Платіка, 90. Сардан, 8. Деміан, 20. Мелачіо, 39. Лунгу, 9. Амброс, 19. М. Платіка, 78. Клещенко.

Свій передостанній спаринг перед стартом другої частини сезону «Динамо» провело в дуже експериментальному складі. Судіть самі, якщо з усіх польових гравців киян найдосвідченішими на полі були Дубінчак і Шапаренко. Можливо, це стало однією з причин невдалого початку зустрічі для нашої команди, адже «Петрокуб» зуміли забити гол уже на другій хвилині! Після навісу з кутового в район воротарського, Платіке скористався хаосом у штрафному майданчику «біло-синіх» і з метра пробив у сітку воріт — 0:1.

Підопічні Олександра Шовковського спробували тут же відповісти суперникові своїми моментами, але з кожною хвилиною градус емоцій піднімався все вище. Футболісти «Петрокуба» відверто грали грубо, фолячи за першої ж нагоди. Ледь бійкою команда на команду не завершився фол на Дячуку в центрі поля. Рознімати футболістів вибігли й тренери. Цікаво, що головний арбітр матчу вирішив нікого не карати навіть жовтою карткою.

Ближче до середини першого тайму динамівцям все ж вдалося зрівняти рахунок. Після довгої передачі зі своєї половини поля від Дячука, м’яч підхопив Супряга і, вийшовши сам на сам із голкіпером Абалорою, пробив точно низом у дальній кут воріт — 1:1. Буквально в наступній же атаці другий гол мав забивати Беніто, але після прострілу з лівого флангу від Дубінчака, нігерієць з метра примудрився пробити у воротаря «Петрокуба», після чого м’яч вибили зі штрафного.

У наступні хвилини пристрасті на полі знову закипіли. І знову через грубу гру футболістів молдавського клубу. Після чергового фолу розбиратися з кривдником поліз Діалло, якого встиг відвести в сторону асистент наставника «біло-синіх» Олег Гусєв. Завершився ж перший тайм небезпечним ударом зі штрафного від Шапаренка, але м’яч пролетів біля штанги...

Після перерви тренерський штаб «Динамо» вже традиційно провів кілька замін, які дали змогу команді посилити гру першим номером. Але ось точної завершальної передачі чи удару нашій команді все не вистачало — простріли з флангів були безадресними, а дальні удари як, наприклад, у Діалло — неточними.

Зі свого боку, футболісти «Петрокуба» намагалися виходити в позиційні атаки, змусивши Моргуна лише кілька разів вступити в гру. У підсумку другий тайм вийшов нудним і безрезультативним. Чергова нічия «біло-синіх» на турецькому зборі.

Нагадаємо, свій заключний контрольний матч у Туреччині «Динамо» проведе завтра, 17 лютого. Суперником команди Олександра Шовковського буде «Шериф». Початок зустрічі — о 16:00.