Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Раннерс U-19» — 5:1

2024-02-16 15:57 Юнацька команда «Динамо» продовжує підготовку до другої частини сезону у чемпіонаті України U-19 у Туреччині. У ... Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Раннерс U-19» — 5:1

Юнацька команда «Динамо» продовжує підготовку до другої частини сезону у чемпіонаті України U-19 у Туреччині. У рамках зимового збору наша команда провела черговий контрольний матч. Цього разу суперником «біло-синіх» стала юнацька команда клубу «Раннерс», що представляє Данію.

Контрольний матч

«Динамо U-19» — «Раннерс U-19» − 5:1 (3:0)
Голи: Осипенко (10), Білий (14), Лобко (36), Кремчанін (69), Люсін (80) — Міккельсен (47).

Нереалізований пенальті: Кремчанін (69).

«Динамо»: 1. Гудименко, 5. Сизонюк, 4. Захарченко, 21. Рибак, 6. Котуха, 14. Іщенко, 22. Осипенко, 8. Білий, 7. Кремчанін, 19. Пашко, 9. Лобко.

На заміну виходили: 12. Кіблицький, 23. Озимай, 16. Янчишин, 17. Калин, 25. Люсін, 29. Редушко, 37. Король.

Протягом перших хвилин зустрічі команди вели боротьбу у середині поля, але зовсім скоро українці показали свою перевагу. Щоправда, цьому допоміг датський голкіпер. І якщо у першому випадку кияни відверто пробачили суперника, то вже у наступному епізоді витиснули із помилки суперників максимум — Осипенко метрів з 19-ти спрямував м’яч точно у дальній кут воріт — 1:0.

Надалі «Раннерс» продовжували давати динамівцям можливості для атак, і наші хлопці користувались ними сповна. Менше, ніж через п’ять хвилин після подачі кутового м’яч було вибито на Білого, який опинився в оперативному просторі, і Давид чудовим ударом метрів з 17 знайшов шпарину в оборонних побудовах суперника та подвоїв перевагу своєї команди — 2:0.

Незабаром ще в одному моменті Білий прорвався до воріт, ефектно обіграв суперників у чужому штрафному майданчику, набиваючи м’яч у стилі Роналдіньйо та пробив у ближній кут — м’яч влучив у сітку із зовнішнього боку.

У другій половині тайму чи то кияни віддали ініціативу, чи то датські футболісти оговталися від двох пропущених голів, але м’ячем вони почали володіти більше. Втім, це не вплинуло на загальну перевагу динамівців, яка і надалі була беззаперечною, тому наступний забитий м’яч став цілком закономірним. Його автором з передачі Осипенка, який прорвався через центр, став Лобко — Віталій вразив ворота метрів з 10 − 3:0. До завершення першого тайму футболісти «Раннерс» продовжили більше контролювати м’яч, а підопічні Ігоря Костюка діяли на контратаках.

На початку другої половини зустрічі суперникам вдалося скоротити відставання у рахунку. Після навісної передачі справа гравець суперника прорвався до воріт, Кіблицький з першим ударом впорався, а от на добиванні першим опинився Міккельсен, і з метра відправив м’яч у сітку — 3:1.

Пристрасті на полі загострювалися, емоції кипіли, що часом переростало у штовханину, тому у ситуацію доводилося вступати арбітру. Втім, пізніше гра перейшла у більш спокійне русло. Загалом, у другому таймі гра була менш видовищною та яскравою, але свої м’ячі динамівці все одно забили. Спочатку одна із атак «біло-синіх» призвела до того, що футболісти «Раннерс» у власному штрафному майданчику порушили правила проти гравця «Динамо», за що арбітр призначив пенальті. З першим ударом Кремчаніна «з позначки» впорався воротар, але Дмитро швидко зорієнтувався та вдало зіграв на добиванні — 4:1.

А за 10 хвилин до фінального свистка відзначився Люсін, який знайшов прогалину у захисті датчан та з центру штрафного майданчика невідпорним ударом змусив капітулювати голкіпера — 5:1.

Зазначимо, що свій наступний контрольний поєдинок «Динамо U-19» проведе вже завтра, у суботу 17-го лютого, проти ще однієї датської команди «Есб’єрг U-19».