Ліон — Ніцца — 1:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-16 23:51 16 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Ніцца — 1:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

16 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Ніцца (Франція).

Лион - Ницца - 1:0. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Ницца - 1:0. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Ліон (Франція) — Ніцца (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: О. Мангала (22)

Предупредження: Ю. Ндайішіміє (9)

Огляд матчу Ліон — Ніцца:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Ліон» зустрівся з «Ніццою» на стадіоні Groupama. На початку гри обидві команди продемонстрували рішучість, але саме «Ліон» завдав першого удару, забивши гол на 22-й хвилині у виконанні О. Мангала, що забезпечило їм перевагу 1:0 перед перервою. У першому таймі було кілька напружених моментів, коли «Ніцца» отримала жовту картку на 9-й хвилині. Попри всі зусилля, «Ніцца» так і не змогла забити і пішла на перерву з перевагою в один м’яч. У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб переломити хід матчу на свою користь.

На 59-й хвилині «Ніцца» ввела в гру Е. Гуессана, Г. Лаборда і Й. Ндайішіміє, сподіваючись привнести свіжу енергію в атаку. «Ліон» також здійснив низку змін: на 74-й і 79-й хвилинах у гру вступили С. Бенрахма, М. Фофана та Е. Нуама. На останніх хвилинах гри «Ніцца» зробила останню заміну, випустивши на 81-й хвилині М. Чо. Незважаючи на всі зусилля, оборона «Ліона» вистояла і змогла здобути перемогу з рахунком 1:0. Загалом, це був напружений матч між «Ліоном» і «Ніццою», в якому «Ліон» у підсумку взяв гору. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність протягом усієї гри, але в підсумку перемога дісталася «Ліону», а єдиний гол О. Мангали став вирішальним.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Ліон, Ніцца — Клермон.