Контрольний матч. «Динамо» — «Шериф» — 2:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2024-02-17 16:47 У суботу, 17 лютого, київське «Динамо» провело заключний контрольний матч на передсезонному турецькому тренувальному зборі. Суперником ... Контрольний матч. «Динамо» — «Шериф» — 2:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У суботу, 17 лютого, київське «Динамо» провело заключний контрольний матч на передсезонному турецькому тренувальному зборі. Суперником команди Олександра Шовковського був молдавський «Шериф» із Тирасполя.

Контрольний матч

«ДИНАМО» «ШЕРИФ»2:0 (0:0)
Голи
: Буяльський (58), Волошин (80)

«Динамо»: 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 4.Попов, 32.Михавко (25.Дячук, 65), 20.Караваєв, 6.Бражко, 8.Шепелєв (10.Шапаренко, 46), 29.Буяльський (К), 22.Кабаєв (77.Беніто, 70), 91.Волошин, 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 21.Супряга, 37.Царенко, 44.Дубінчак, 90.Гусєв.

«Шериф» (стартовий склад): 13.Сілич, 4.Вілар, 7.Феррейра, 9.Неверс, 11.Рікардіньо (К), 15.Родріго, 18.Кіабу, 19.Апонса, 22.Рід, 28.Артундуага, 31.Гарсія.

ВІДЕОогляд матчу >>>

Туреччина прощалася із «Динамо» чудовою, нарешті сонячною і сухою погодою. Склад кияк, який, мабуть, наразі можна вважати основним, створив перший момент уже на 2 хвилині: Караваєв підключився до атаки і сильно пробив з 18 метрів у дев’ятку. Воротар у чудовому стрибку перевів м’яч на кутовий. Невдовзі двічі пробив Бражко: спочатку зі штрафного у стінку, потім, після відскоку, сильно злету вище воріт. По темпу було схоже, що цю гру «Динамо» проводило вже у змагальному режимі.

«Шериф», коли відбирав м’яч, намагався збивати темп. Їм було важкувато, бо вони мали лише другий матч на зборі. І десь на середину тайму гра пішла за сценарієм тираспільців, активність «основи» «Динамо» кудись вивітрилася, гра йшла за традиційним для зборів сценарієм — мляво і сумно. Попри це кияни могли відкривати рахунок перед самою перервою. Вівчаренко навісив на дальній кут воротарського, звідти Караваєв — назад і в центр, де Буяльський сильно пробив, але голкіпер впорався з ударом з 10 метрів. Все було зроблено в дотик і дуже красиво, крім точності завершального пострілу.

Відразу після перерви, знову після прострілу Вівчаренка момент мав Волошин: він на дальній штанзі бив у підкаті, сильно, влучно, але Сілич якимось дивом перетнув шлях м’яча! Гол кияни створили на 58 хвилині. Ванат у лівій частині штрафного переграв Сілича і віддав на 11-метрову позначку, звідки Віталій Буяльский розстріляв порожні ворота. 1:0. Друга гольова атака вдалася киянам за 20 хвилин. Вівчаренко прострелив зліва, Буяльський із центру в дотик віддав лівіше на Назара Волошина, який з гострого кута у стилі Реброва вгатив м’яча під поперечину. 2:0.

Завтра кияни повернуться до столиці України, де безпосередньо готуватимуться на своїй клубній базі до першого офіційного матчу 2024 року — проти харківського «Металіста 1925» у 18-му турі чемпіонату України (25 лютого, початок о 15:30).