Атлетіко — Лас-Пальмас — 5:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 16:57 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Лас-Пальмас — 5:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Атлетико - Лас-Пальмас - 5:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Лас-Пальмас - 5:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 5:0 (2:0)
Голи: Льоренте (15), Льоренте (20), Корреа (47), Корреа (62), Депай (87)

Попередження: M. Perrone (4), Науель Моліна (28), Ньігес (33)

Огляд матчу Атлетіко — Лас-Пальмас:

Мадридський «Атлетіко» домінував у матчі з «Лас-Пальмасом» на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» з підсумковим рахунком 5:0 на свою користь. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0, завдяки голам Маркоса Льоренте на 15-й і 20-й хвилинах. На 4-й хвилині «Лас-Пальмас» отримав жовту картку, а М. Перроне був попереджений. У другому таймі «Атлетіко Мадрид» продовжив свою потужну гру: Анхель Корреа забив гол на 47-й хвилині, а потім ще один гол із пенальті на 62-й хвилині.

На 63-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив низку замін, випустивши С. Ліно, Н. Моліну, Коке і М. Льоренте, щоб зберегти свою перевагу. Лас-Пальмас також зробив заміни на 58-й і 74-й хвилинах: С. Рамірес і С. Кардона вийшли замість М. Кардони та Д. Сінкгравена відповідно. Однак вони не змогли істотно вплинути на хід матчу, і «Атлетіко Мадрид» оформив перемогу завдяки голу Мемфіса Депая на 87-й хвилині, ще більше зміцнивши свою перевагу. Матч завершився впевненою перемогою «Атлетіко Мадрид» із рахунком 5:0, продемонструвавши свою перевагу в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Атлетіко, Лас-Пальмас — Осасуна.