Гайденгайм — Байєр — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 18:26 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і ... Гайденгайм — Байєр — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Хайденхайм - Байер - 1:2. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаХайденхайм - Байер - 1:2. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Гайденгайм (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 1:2 (0:1)
Голи: M. Pieringer (87) — Джеремі Фрімпонг (45+2), А. Адлі (81)

Предупредження: J. Форенбах (27), B. Gimber (32), Р. Андрич (90+2)

Огляд матчу Гайденгайм — Байєр:

У захопливому матчі Бундесліги між ФК «Гайденгайм» і леверкузенським «Байєром» на «Войт-Арені» гості здобули перемогу з рахунком 2:1. У першому таймі леверкузенський «Байєр» вийшов уперед незадовго до свистка на перерву: Ж. Фрімпонг знайшов крапку в сітці воріт і забезпечив своїй команді перевагу 1:0 перед перервою. У першому таймі «Гайденгайм» отримав дві жовті картки: Й. Форенбах і Б. Гімбер отримали попередження. У другому таймі обидві команди зробили заміни, щоб спробувати змінити хід матчу.

ФК «Гайденгайм» випустив А. Бека і Н. Доведана на початку тайму, а леверкузенський «Байєр» здійснив заміну: П. Шік замінив Б. Іглесіаса. На 81-й хвилині леверкузенський «Байєр» збільшив свою перевагу за рахунок гола А. Адлі, вивівши команду вперед із рахунком 2:0. Однак на 87-й хвилині М. Пірінгер забив гол, і рахунок став 2:1. В останні хвилини матчу леверкузенський «Байєр» зробив кілька замін, намагаючись утримати перевагу, а «Гайденгайм» продовжував намагатися зрівняти рахунок. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь леверкузенського «Байєра». Загалом це був захопливий і конкурентний матч між ФК «Гайденгайм» і леверкузенським «Байєром» у Бундеслізі, в якому обидві команди виклалися на полі на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Гайденгайм, Байєр — Майнц.