Ноттінгем Форест — Вест Гем — 2:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 19:01 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Вест Гем — 2:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Ноттингем Форест - Вест Хэм - 2:0. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Вест Хэм - 2:0. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Вест Г ем (Лондон) — 2:0 (1:0)
Голи: Т. Авоні (45+5), Хадсон-Одої (90+5)

Попередження: М. Кудус (8), Гіббс-Вайт (9), Михайло Антоніо (36), Т. Авоні (45+6), Зума (57), Вільямс (60), Володимир Куфаль (68), K. Phillips (68), Ніколас Домінгес (68), K. Phillips (71).

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Вест Гем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Ноттінгем Форест» і «Вест Гемом» на вболівальників чекала захоплива гра на «Сіті Граунд». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Ноттінгем Форест», а єдиний гол у першому таймі забив Т. Авоній на 45-й хвилині. У першому таймі гравці обох команд отримали кілька жовтих карток і попередження від судді. М. Кудус («Вест Гем»), М. Гіббс-Вайт («Ноттінгем Форест») і М. Антоніо («Вест Гем») отримали жовті картки за свої дії на полі. Другий тайм продовжився напружено, було видано ще більше жовтих карток. К. Зума і К. Філліпс («Вест Гем»), а також Н. Вільямс і Н. Домінгес («Ноттінгем Форест») опинилися в суддівській книжці за грубі порушення.

Переломний момент у матчі настав на 71-й хвилині, коли К. Філліпс («Вест Гем») отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та вилучення з поля. У результаті «Вест Гем» залишився вдесятьох і отримав значну перевагу, а «Ноттінгем Форест» скористався перевагою та оформив перемогу голом К. Гадсона-Одої на 90-й хвилині. Підсумковий рахунок 2:0 на користь «Ноттінгем Форест», на радість уболівальників господарів. Обидві команди провели заміни під час матчу: Д. Орігі та Р. Єйтс вийшли на заміну в «Ноттінгем Форест», а Б. Джонсон, М. Корнет і Д. Інгс — у «Вест Гема». Загалом це був захопливий матч із великою кількістю подій і драматизму для вболівальників, присутніх на матчі. Ноттінгем Форест" буде задоволений трьома очками, а «Вест Гем» постарається відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ноттінгем Форест, Вест Гем — Брентфорд.