Фулгем — Астон Вілла — 1:2. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 19:01 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Астон Вілла — 1:2. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Фулхэм - Астон Вилла - 1:2. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Астон Вилла - 1:2. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Фулгем (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:2 (0:1)
Голи: Родріго Муніс (64) — О. Воткінс (23), О. Воткінс (56)

Предупредження: Макгінн (33), Алекс Морено (74), Жоао Палінья (86), Лукіч (90+2), Кастань (90), А. Траоре (90+3)

Огляд матчу Фулгем — Астон Вілла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» «Фулгем» змагався з «Астон Віллою» в захоплюючому поєдинку, який змусив уболівальників бути на межі своїх можливостей до самого фінального свистка. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Астон Вілли», але в підсумку гра закінчилася з рахунком 1:2. Перша помітна подія в матчі сталася на 22-й хвилині, коли «Фулгем» вирішив, що забив, але гол було скасовано через офсайд. Проте вже за хвилину «Астон Вілла» вирвалася вперед завдяки голу О. Воткінса. Протягом усього першого тайму обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці, причому моменти виникали на обох кінцях поля.

Однак більше нагод було в «Астон Вілли», про що свідчить ще один не зарахований гол Воткінса на 40-й хвилині. На початку другого тайму «Астон Вілла» продовжила тиснути і була винагороджена ще одним голом Воткінса на 56-й хвилині, збільшивши свою перевагу до 2:0. Незважаючи на пізній ривок «Фулхема», «Астон Вілла» зуміла втримати перевагу і завоювати всі три очки. Матч не обійшовся без драматичних моментів: протягом усієї гри гравці обох команд отримували жовті картки. У підсумку саме «Астон Вілла» здобула перемогу в напруженому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж». Обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і рішучість, перетворивши гру на захопливе видовище для вболівальників, які були присутні на матчі та спостерігали за ним із дому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Фулхем, Астон Вілла — Ноттінгем Форест.