Ньюкасл — Борнмут — 2:2. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 19:02 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Борнмут — 2:2. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Борнмут (Англія).

Ньюкасл - Борнмут - 2:2. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Борнмут - 2:2. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Ньюкасл (Англія) — Борнмут (Англія) — 2:2 (0:0)
Голи: Ентоні Гордон (58), M. Річі (90+2) — Соланке (51), A. Semenyo (69)

Предупредження: Крісті (44), Маркос Сенесі (52), Забарний (62), Шер (87)

Огляд матчу Ньюкасл — Борнмут:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» і «Борнмут» зіграли в захоплюючу нічию 2:2. У перерві рахунок був рівним — 0:0, але в другому таймі на полі розгорнулося багато подій і драматизму. Перша помітна подія матчу сталася на 44-й хвилині, коли гравець «Борнмута» Р. Крісті отримав жовту картку. Лише за сім хвилин до кінця другого тайму «Борнмут» вирвався вперед, коли Д. Соланке переправив м’яч у сітку воріт своєї команди і зробив рахунок 1:0. На 58-й хвилині «Ньюкасл» був призначений пенальті, який успішно реалізував А. Гордон, зрівнявши рахунок 1:1. «Борнмут» швидко відповів ще одним голом, цього разу забитим А. Семеньо на 69-й хвилині.

У той час як час минав, «Ньюкасл» прагнув зрівняти рахунок, і їхні зусилля окупилися на 90-й хвилині, коли М. Рітчі ударом зі штрафного зробив рахунок 2:2. Матч закінчився внічию, і обидві команди заробили по очку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Протягом усього матчу кілька гравців отримали жовті картки за різні порушення. Також обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід гри. В останні хвилини матчу «Борнмут» зробив пізню заміну: Е. Унал замінив Р. Крісті. Загалом це був захопливий і рівний поєдинок між «Ньюкасл Юнайтед» і «Борнмутом», у якому жодна з команд не змогла здобути перемогу. Обидві сторони продемонстрували рішучість і майстерність, що стало цікавим видовищем для вболівальників, які зібралися на «Сент-Джеймс Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Ньюкасл, Борнмут — Ман.Сіті.