Осасуна — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 19:10 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Кадіс (Іспанія).

Осасуна - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Осасуна (Памплона) — Кадіс (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Анте Будимир (63), Анте Будимир (90+1)

Попередження: Хосеба Салдуа (24), Йохан Мохіка (26), Лукас Пірес (31), Аймар Ороз (42), P. Ibanez (88)

Огляд матчу Осасуна — Кадіс:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Осасуною» та «Кадісом» на стадіоні «Ель Садар» на вболівальників чекала напружена гра, що завершилася перемогою господарів із рахунком 2:0. У першому таймі обидві команди билися на полі, і жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. Проте матч не був нудним на події: кілька жовтих карток отримали гравці обох команд. Гравці «Кадіса» Х. Залдуа та Лукас Пірес, а також гравці «Осасуни» Х. Мохіка та А. Орос опинилися в суддівській книжці за різні фоли. Другий тайм розпочався з ударного початку: «Осасуна» зробила заміну, яка стала вирішальною у зміні ходу гри.

А. Будимир, який вийшов на заміну, не гаючи часу, забив гол на 63-й хвилині і вивів «Осасуну» вперед. Кадіс спробував відігратися, провівши кілька замін, але оборона «Осасуни» трималася стійко і не давала їм реальних гольових можливостей. На 90-й хвилині Будимир завдав ще одного удару, оформивши другий гол у матчі. Перемога стала таким необхідним стимулом для «Осасуни», яка до цього матчу зазнавала труднощів у чемпіонаті. Перемога не тільки підняла їм настрій, а й допомогла піднятися вгору по турнірній таблиці Ла Ліги. Загалом це була напружена гра між «Осасуною» та «Кадісом», обидві команди продемонстрували на полі рішучість та майстерність. Вболівальники господарів на «Естадіо Ель Садар» були безсумнівно задоволені результатом і святкували заслужену перемогу своєї команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Осасуна, Кадіс — Сельта.