Лілль — Гавр — 3:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 19:52 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Гавр — 3:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Гавр (Франція).

Лилль - Гавр - 3:0. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Гавр - 3:0. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Лілль (Франція) — Гавр (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: J. David (14), J. David (44), J. David (49)

Попередження: Ж. Льоріс (18), Бенталеб (36), Хакон Арнар Харальдссон (68), C. Operi (83)

Огляд матчу Лілль — Гавр:

У захопливому матчі між «Ліллем» і «Гавром» у Лізі 1 на вболівальників чекало захопливе видовище на стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі». Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Лілля», а до кінця матчу їм вдалося здобути комфортну перемогу з рахунком 3:0. Гра почалася з ударного початку, коли гравець «Лілля» Ж. Давид забив гол на 14-й хвилині, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. На 18-й хвилині гравець «Гавра» Ж. Ллоріс отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. На 36-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Лілля» Н. Бенталеб. Перед самою перервою Ж. Давид знову вразив ворота суперника, збільшивши перевагу «Лілля» до 2:0.

Другий тайм став ще більш насиченим, і на 49-й хвилині Ж. Давид оформив хет-трик, забивши гол. Незважаючи на промах Ж. Давида з пенальті на 47-й хвилині, «Лілль» продовжував домінувати в грі. Гавр зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри, але захист Лілля тримався стійко. На 75-й хвилині Лілль зробив пару замін, знявши з гри Ж. Давида і випустивши на поле Й. Язічі та Р. Кабеллу. У складі «Гавра» також відбулися зміни: замість А. Айю вийшов С. Нгура. В останні хвилини гри обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб освіжити свої склади. У підсумку «Лілль» здобув перемогу над «Гавром» з рахунком 3:0. Матч був сповнений хвилювання, голів і жовтих карток, що зробило його незабутнім протистоянням двох команд у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Лілль, Гавр — Реймс.