Нант — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 23:54 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ПСЖ (Париж).

Нант - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаНант - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Нант (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:2 (0:0)
Голи: Л. Ернандес (60), Мбаппе (78)

Предупредження: Мусса Сіссоко (77)

Огляд матчу Нант — ПСЖ:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 між командами «Нант» і «Парі Сен-Жермен» на стадіоні «Божуар — Луї Фонтено» на вболівальників чекала напружена і захоплива гра, яка в підсумку завершилася перемогою «Парі Сен-Жермен» з рахунком 0:2. Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не могли влучити у площину воріт. У перерві рахунок залишився 0:0, і другий тайм став захоплюючим для гравців і вболівальників. На 60-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив ривок, коли Л. Ернандес забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Це викликало шквал замін з боку обох команд, які прагнули змінити хід матчу. Париж Сен-Жермен випустив на поле таких гравців, як Б. Баркола та Лі Канг-Ін, а Нант ввів у гру Т. Кадевера та Мостафу Мохамеда, намагаючись зрівняти рахунок.

На 78-й хвилині Париж Сен-Жермен отримав право на пенальті після фолу у штрафному, який реалізував К. Мбаппе, подвоївши свою перевагу. Незважаючи на спроби «Нанта» повернутися в гру, надійна оборона «Парі Сен-Жермена» і його чудова гра виявилися занадто складним завданням. Матч завершився перемогою «Парі Сен-Жермена» з рахунком 0:2, і «Парі Сен-Жермен» заробив три цінних очки в турнірній таблиці Ліги 1. Це була сильна гра з боку парижан, які продемонстрували свою майстерність в атаці та надійність в обороні протягом усього матчу. З іншого боку, «Нант» буде прагнути перегрупуватися і відігратися після поразки в майбутніх матчах. Загалом, це був цікавий і конкурентний матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. З огляду на якість футболу, показану обома командами, стає зрозуміло, що вони будуть претендентами на титул чемпіона Ліги 1 цього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Нант, ПСЖ — Ренн.