Страсбур — Лор’ян — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 16:01 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Лор’ян — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Лор’ян (Франція).

Страсбур - Лорьян - 1:3. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Лорьян - 1:3. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Страсбур (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 1:3 (0:2)
Голи: Ф. Гілберт (51) — M. Bamba (2), M. Bamba (45+1), Жюльєн Понсо (49)

Попередження: Х. Діарра (26), J. Мванга (67), Сулейман Ісаак Туре (86), Angelo (87)

Огляд матчу Страсбур — Лор’ян:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Страсбуром» і «Лор’яном» на стадіоні «Стад де ла Майнау» гості здобули перемогу з рахунком 3:1. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Лор’яна», але в другому таймі «Страсбур» наполегливо бився, щоб скоротити відставання. Матч почався з бурхливих подій: уже на 2-й хвилині М. Бамба забив перший гол у ворота «Лор’яна», вивівши гостей уперед. На 26-й хвилині гравець «Страсбура» Х. Діарра отримав жовту картку, що погіршило становище господарів поля. Перед самою перервою «Лор’ян» зробив заміну: М. Тальбі замінив Ж. Лапорта, і Бамба забив свій другий гол у матчі, зробивши рахунок 2:0. У другому таймі «Лор’ян» ще більше збільшив свою перевагу: на 49-й хвилині Ж. Понсо влучив у сітку воріт.

Страсбур не здавався і зумів відігратися завдяки голу Ф. Гільбера на 51-й хвилині. На 56-й хвилині господарі провели потрійну заміну, випустивши Ж. Демінгуе, М. Сеная та І. Дукуре, щоб спробувати переломити хід матчу. У складі «Лор’яна» також відбулися зміни: на 62-й хвилині в гру вступили Г. Калулу і А. Карі. Надії «Страсбура» похитнулися, коли на 67-й хвилині жовту картку отримав Ж. Мванга, а на 80-й хвилині він був замінений разом із Х. Діарра. На 90-й хвилині «Лор’ян» зробив останню заміну, випустивши Б. Дієнга замість М. Бамби, який забив гол. Розчарування «Страсбура» посилилося, коли Д. Баква отримав червону картку в останні хвилини гри. Загалом, це був напружений матч із великою кількістю подій і драматизму. «Лор’ян» буде задоволений трьома очками, а «Страсбур» постарається відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Брест, Лор’ян — Нант.