Райо Вальєкано — Реал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 17:02 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Реал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Райо Вальекано - Реал - 1:1. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Реал - 1:1. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 1:1 (1:1)
Голи: Р. де Томас (27) — Хоселу (3)

Попередження: Ісі Паласон (45+1), Іван Балліу (45+4), Камавінга (61), Р. де Томас (81), Альваро Гарсія (82), Карвахаль (90+3), Карвахаль (90+5)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Реал:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Райо Вальєкано» і «Реалом» на «Естадіо де Вальєкас» билися обидві команди. У перерві рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. Перший гол у матчі трапився на 3-й хвилині, коли гравець «Реала» Хоселу знайшов м’яч у сітці воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Райо Вальєкано» швидко відреагував на це, реалізувавши пенальті, призначений Р. де Томасом на 27-й хвилині, і зрівнявши рахунок. По ходу матчу напруга між командами наростала, що призвело до кількох жовтих карток. На 45-й хвилині І. Палазон та І. Балліу були вилучені за фоли.

У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати вийти з глухого кута. У складі «Райо Вальєкано» вийшли Х. де Фрутос, К. Перес і М. Креспо, а в складі «Реала» — Т. Кроос, Родріго і Д. Карвахаль. У міру наближення до фінального свистка обидві команди прагнули до переможного голу. Однак жодна зі сторін не змогла домогтися успіху, і матч завершився внічию 1:1. Гра закінчилася на драматичній ноті: гравець «Реала» Д. Карвахаль отримав дві жовті картки поспіль, що призвело до червоної картки на 90-й хвилині. Незважаючи на те, що «Реал» залишився вдесятьох, «Реал» вистояв і здобув очко у впертій боротьбі. Загалом, це був цікавий і конкурентний матч між «Райо Вальєкано» і «Реалом», який продемонстрував таланти обох команд Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Райо Вальєкано, Реал — Севілья.