Ренн — Клермон — 3:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 17:52 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Клермон — 3:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Клермон (Франція).

Ренн - Клермон - 3:1. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Клермон - 3:1. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Ренн (Франція) — Клермон (Франція) — 3:1 (1:0)
Голи: Омарі (31), М. Тер’єр (58), М. Тер’єр (64) — C. Маціма (62)

Предупредження: Аліду Сейду (66)

Огляд матчу Ренн — Клермон:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Ренн» і «Клермон Фут» на стадіоні «Роажон Парк» господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:1. У першому таймі «Ренн» вийшов уперед завдяки голу В. Омарі на 31-й хвилині. Попри можливість подвоїти перевагу з пенальті на 39-й хвилині, Л. Блас змарнував цей шанс. У другому таймі «Ренн» продовжив атакувати, і М. Тер’є на 58-й хвилині вразив ворота суперника. Однак «Клермон Фут» швидко відповів голом К. Маціми на 62-й хвилині, довівши рахунок до 2:1.

Ренн знову збільшив свою перевагу завдяки голу М. Тер’є на 64-й хвилині. Матч набув драматичного обороту на 77-й хвилині, коли гравець «Клермон Фут» М. Кофріз отримав червону картку, скоротивши склад команди до 10 осіб. Наприкінці матчу обидві команди зробили кілька замін: «Ренн» хотів закріпити свою перевагу, а «Клермон Фут» сподівався відігратися. У підсумку «Ренн» утримав свою перевагу і здобув перемогу над «Клермон Фут» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував дух суперництва і прагнення команд домогтися успіху у висококонкурентній лізі Ligue 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Ренн, Ніцца — Клермон.