Емполі — Фіорентина — 1:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 17:59 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Фіорентина — 1:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Эмполи - Фиорентина - 1:1. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Фиорентина - 1:1. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Емполі (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 1:1 (0:1)
Голи: М’Байє Ніанг (56) — L. Beltran (29)

Попередження: Еммануель Г’ясі (1), Себастьяно Луперто (45+4), C. Biraghi (70), Шимон Журковскі (73), L. Beltran (82)

Огляд матчу Емполі — Фіорентина:

У напруженому матчі Серії А між «Емполі» та «Фіорентиною» на стадіоні «Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена» команди зіграли внічию 1:1. У першому таймі «Фіорентина» повела в рахунку на 29-й хвилині, коли Л. Бельтран вразив ворота суперника. Емполі спробував відповісти, але не зміг скористатися своїми можливостями. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1, а Е. Гьясі отримав жовту картку, а С. Луперто був вилучений. На початку другого тайму «Емполі» зробив кілька стратегічних замін, випустивши А. Черрі та М. Ньянга.

Зміни, схоже, одразу ж далися взнаки, адже на 56-й хвилині «Емполі» було призначено пенальті, який успішно реалізував М. Ньянг, зрівнявши рахунок 1:1. У спробі повернути собі лідерство «Фіорентина» також зробила заміни: на 62-й хвилині в гру вступили А. Дункан і Д. Фараоні. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди прагнули до переможного голу. Однак жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч закінчився внічию 1:1. Загалом, це був наполегливий матч, у якому обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. Завдяки нічиїй «Емполі» та «Фіорентина» заробили по одному очку в турнірній таблиці Серії А. Тепер обидві команди з нетерпінням чекатимуть наступних матчів, щоб продовжити свої виступи в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Емполі, Фіорентина — Лаціо.