Гранада — Альмерія — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 19:18 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Альмерія — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Гранада - Альмерия - 1:1. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Альмерия - 1:1. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Гранада (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Узуні (75) — M. Pubill (9)

Попередження: Гонсало Вільяр (4), Жерар Гамбо (68), Лукас Робертоне (77), A. Pozo (90)

Огляд матчу Гранада — Альмерія:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Гранада» та «Альмерія» на стадіоні «Естадіо Нуево Лос Карменес» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Альмерії», але в кінцівці матчу, завдяки пізньому голу, була зафіксована нічия 1:1. Матч почався з того, що гравець «Гранади» Г. Вільяр отримав жовту картку на 4-й хвилині. Альмерія вийшла вперед на 9-й хвилині завдяки голу М. Пубілла. Однак їхнє торжество було недовгим, бо гол А. Ембарби був скасований. Ембарби був скасований через офсайд на 14-й хвилині. Гранада провела першу заміну на 33-й хвилині: Г. Вільяр замінив Ф. Мауасу. У перерві господарі провели ще дві заміни, замінивши О. Мелендо на Л. Бойє.

Під час другого тайму обидві команди провели кілька замін, щоб освіжити гру. На радість уболівальників, на 75-й хвилині «Гранада» досягла успіху завдяки голу М. Узуні. Загалом у матчі було чотири жовті картки: одну отримав Г. Гумбау за «Гранаду» на 68-й хвилині, по одній — Л. Робертоне, А. Позо та А. Радованович за «Альмерію». В останні хвилини гри обидві команди провели останні заміни. На 84-й хвилині Альмерія випустила І. Бабу замість Д. Лопі, а Гранада провела ще три заміни, замінивши А. Пуертаса, Ф. Пелльістрі та К. Йозвяка на Ф. Мауасу та Л. Бойє. Незважаючи на пізній ривок обох команд, жодна з них не змогла віднайти переможний гол, і матч завершився наполегливою нічиєю 1:1. Уболівальники на стадіоні «Естадіо Нуево Лос Карменес» стали свідками захопливого футболу: «Гранада» та «Альмерія» поділили очки в цьому матчі Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Валенсія, Альмерія — Атлетіко.