Фрозіноне — Рома — 0:3. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 20:57 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Рома — 0:3. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Рома (Рим).

Фрозиноне - Рома - 0:3. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Рома - 0:3. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Фрозіноне (Італія) — Рома (Рим) — 0:3 (0:1)
Голи: D. Huijsen (38), Азмун (71), Леандро Паредес (81)

Попередження: D. Huijsen (39), Манчіні (66), Азмун (76)

Огляд матчу Фрозіноне — Рома:

У матчі Серії А між командами «Фрозіноне» і «Рома» на стадіоні «Беніто Стірпе» «Рома» здобула перемогу з рахунком 3:0. Перший гол у матчі було забито на 38-й хвилині, коли гравець «Роми» Д. Хюйсен знайшов ворота суперника. Незабаром після голу Хюйсен отримав жовту картку на 39-й хвилині. У другому таймі «Рома» провела подвійну заміну на 46-й хвилині, випустивши Р. Лукаку замість Л. Пеллегріні і Д. Льоренте замість Д. Хюйсена. На 66-й хвилині гравець «Роми» Г. Манчіні отримав жовту картку. На 67-й хвилині відбулася ще одна заміна: Р. Крістенсен замінив З. Челіка у складі «Роми».

Фрозіноне також зробив три швидкі заміни на 68-й хвилині: П. Лірола замінив Г. Касо, М. Брешіаніні — А. Харруї, а Кайо Хорхе — В. Чеддіра. На 71-й хвилині «Рома» збільшила свою перевагу завдяки голу С. Азмуна. Однак на 76-й хвилині Азмун був покараний жовтою карткою. На 81-й хвилині у ворота «Роми» було призначено пенальті, який успішно реалізував Л. Паредес. На 82-й хвилині «Рома» провела ще дві заміни: Анджеліно і Т. Балданці вийшли замість К. Смоллінга і Х. Ауара відповідно. На 87-й хвилині «Фрозіноне» також зробив заміну: М. Суле замінив Д. Секу. У підсумку «Рома» здобула переконливу перемогу над «Фрозіноне» з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Фрозіноне, Рома — Торіно.