Монца — Мілан — 4:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 23:54 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Мілан — 4:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Мілан (Італія).

Монца - Милан - 4:2. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Милан - 4:2. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Монца (Італія) — Мілан (Італія) — 4:2 (2:0)
Голи: Маттео Пессіна (45), Да Мота (45+6), Лоренцо Коломбо (90+5), Уоррен Бондо (90) — Жиру (65), Пулішич (88)

Предупредження: Джурич (33), Маттео Пессіна (45+8), R. Palladino (50), Да Мота (76), Уоррен Бондо (76), Маттео Габбіа (83)

Огляд матчу Монца — Мілан:

У захопливому матчі Серії А між командами «Монца» та «Мілан» на стадіоні U-Power на вболівальників чекала захоплива гра, в якій було багато подій і драматизму. Рахунок 2:0 на користь «Монци» в перерві поклав початок драматичному другому тайму, який у підсумку завершився з рахунком 4:2 на користь «Монци». У першому таймі «Монца» вийшла вперед завдяки голу Дані Моти, забитому в перерві після пенальті, забитого Маттео Пессіною. Впевнена гра «Монци» в першому таймі позначилася на їхній перевазі у два голи перед перервою. У другому таймі «Мілан» вийшов уперед, і Олів’є Жиру знайшов ворота суперника, щоб скоротити відставання «Монци» вдвічі.

Однак незабаром гравець «Мілана» Лука Йовіч отримав червону картку, залишивши команду в невигідному становищі до кінця матчу. Попри скорочення складу, «Мілан» продовжував боротися, і Крістіан Пулішич забив гол, вивівши команду на одну позицію. Однак гравці «Монци» В. Бондо і Л. Коломбо забили два пізніх голи, оформивши перемогу з рахунком 4:2. Матч не обійшовся без карток і замін, обидві команди вносили тактичні зміни протягом усієї гри. Жовті картки були показані кільком гравцям з обох сторін, що відображає інтенсивність матчу. Загалом матч «Монца» — «Мілан» був захопливим поєдинком, який продемонстрував конкурентоспроможність футбольної Серії А. Сильна гра «Монци» в першому таймі та стійкість у другому в підсумку принесли їм заслужену перемогу над «Міланом».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Монца, Мілан — Аталанта.