Ман.Сіті — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-20 23:26 20 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ман.Сити - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Брентфорд (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Го ланд (71)

Попередження: Стоунз (45+2), Мі (45+2), Йоан Вісса (60), І. Тоні (68), Вокер (83)

Огляд матчу Ман.Сіті — Брентфорд:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Манчестер Сіті» і «Брентфордом» на стадіоні «Етіхад» на вболівальників чекала напружена боротьба, що завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Незважаючи на кілька спроб з обох сторін, у перерві рахунок так і залишився 0:0. На останніх хвилинах першого тайму гравці «Манчестер Сіті» Джон Стоунз і Бен Мі отримали жовті картки. Другий тайм став активнішим: на 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брентфорда» Йоан Вісса. На 71-й хвилині «Манчестер Сіті» нарешті домігся успіху, коли Ерлінг Хааланд забив гол і вивів свою команду вперед.

У спробі відігратися «Брентфорд» зробив кілька замін: Ніл Мопей вийшов замість Вісси на 69-й хвилині, Мортен Єнсен і Кінан Льюїс-Поттер замінили Серхіо Регуйлона і Віталія Янельта на 78-й хвилині, а Міккель Дамсгаард і Саман Годдос замінили Франка Оньєку і Мадса Рорслева Расмуссена на 89-й хвилині. «Манчестер Сіті» також зробив пізню заміну: Матео Ковачич вийшов замість Хесуса Альвареса на 89-й хвилині. Кайл Вокер отримав жовту картку за «Манчестер Сіті» на 82-й хвилині, а Маркус Флеккен із «Брентфорда» був вилучений на останній хвилині матчу. Незважаючи на спроби «Брентфорда» зрівняти рахунок, «Манчестер Сіті» втримав перевагу і забезпечив собі всі три очки на очах у своїх уболівальників. Перемога зберігає надії «Манчестер Сіті» на чемпіонство, в той час як «Брентфорд» буде прагнути відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Ман.Сіті, Вест Гем — Брентфорд.