ПСВ Ейндховен — Боруссія Д — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-02-20 23:57 20 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Боруссія ... ПСВ Ейндховен — Боруссія Д — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Боруссія Д (Дортмунд).

ПСВ Эйндховен - Боруссия Д - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСВ Эйндховен - Боруссия Д - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСВЕйндховен (Нідерланди) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:1 (0:1)
Голи: де Йонг (56) — Мален (24)

Предупредження: Х. Лосано (22), I. Maatsen (42), Шлоттербек (45+1)

Огляд матчу ПСВ Ейндховен — Боруссія Д:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА ПСВ Ейндховен зустрівся з дортмундською «Боруссією» на стадіоні «Філіпс». У перерві дортмундська «Боруссія» вийшла вперед завдяки голу Д. Малена на 24-й хвилині, а гравець ПСВ Ейндховен Х. Лосано отримав жовту картку на 22-й хвилині. На початку другого тайму «ПСВ Ейндховен» усіма силами намагався вирівняти становище. Їхні зусилля окупилися на 56-й хвилині, коли Л. де Йонг забив пенальті, зробивши рахунок 1:1. Незважаючи на те, що обидві команди прагнули переможного голу, жодна з них не змогла вийти з глухого кута, внаслідок чого було зафіксовано остаточний рахунок 1:1. Матч проходив у напруженій боротьбі, а гравці дортмундської «Боруссії» І. Маацен і Н. Шлоттербек отримали жовті картки на 42-й і 45-й хвилинах відповідно.

Обидві команди також провели стратегічні заміни під час матчу: на 62-й і 68-й хвилинах у складі «Боруссії» з’явилися М. Реус і Х. Санчо, а в складі «ПСВ Ейндховен» відбулися зміни, зокрема заміна Р. Пепі на Х. Лосано на 75-й хвилині. В останні хвилини матчу «Боруссія» Дортмунд провела нові заміни: Д. Мален був замінений на С. Озкана, а Н. Фуллкруг вийшов замість Й. Мукоко на 82-й хвилині. ПСВ Ейндховен також здійснив зміни: І. Сайбарі вийшов замість Мауро Жуніора на 83-й хвилині, а О. Боскальї замінив А. Обіспо на 90-й хвилині. Загалом матч ПСВ Ейндховен — Боруссія Дортмунд пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. У результаті нічиєї обидві команди здобули цінні очки в турнірній таблиці Ліги чемпіонів УЄФА та продовжують боротьбу в престижному турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — ПСВ Ейндховен, Боруссія Д — ПСВ Ейндховен.