Гент — Маккабі Х — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-21 20:54 21 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Маккабі Х ... Гент — Маккабі Х — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Маккабі Х (Хайфа).

Гент - Маккаби Х - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаГент - Маккаби Х - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Гент (Бельгія) — Маккабі × (Хайфа) — 1:1 (0:1)
Голи: T. Tissoudali (69) — Ф. П’єро (4)

Попередження: Деніел Сандгрен (12), K. Saief (23), Деніел Сандгрен (72)

Огляд матчу Гент — Маккабі Х:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА на стадіоні KAA Gent Arena «Гент» воював із «Маккабі Хайфа». У першому таймі «Маккабі Хайфа» вийшов уперед завдяки голу Ф. П’єро на 4-й хвилині, і на перерву гості пішли з рахунком 1:0. У другому таймі «Гент» вийшов уперед, і на 69-й хвилині Т. Тіссудалі забив гол, зрівнявши рахунок 1:1.

Незважаючи на чисельну перевагу, «Гент» так і не зміг забити переможний гол, і в основний час обидві команди задовольнилися нічиєю 1:1. У другому таймі «Маккабі Хайфа» зробив кілька замін, намагаючись повернути контроль над грою, зокрема випустив на поле А. Мохамеда, П. Корна. Мохамеда, П. Корнуда і Л. Сіміча. Однак оборона «Гента» вистояла, не давши гостям можливості забити ще більше. Загалом це був наполегливий матч між «Гентом» і «Маккабі Хайфа», обидві команди продемонстрували на полі рішучість і стійкість. У результаті нічиєї обидві команди набрали по одному очку в груповому етапі Ліги конференції УЄФА, що створює передумови для захопливого суперництва в найближчих матчах.