Лудогорець — Серветт — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 21:39 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Серветт (Швейцарія). ... Лудогорець — Серветт — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Серветт (Швейцарія).

Лудогорец - Серветт - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛудогорец - Серветт - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лудогорець (Болгарія) — Серветт (Швейцарія) — 0:1 (0:1)
Голи: T. Cognat (6)

Попередження: T. Cognat (5), Caio Vidal (13), Бендегуз Болла (31), B. Mazikou (54), Jakub Piotrowski (77), Син (89)

Огляд матчу Лудогорець — Серветт:

У напруженому матчі Ліги конференції Європи УЄФА «Лудогорець» зустрівся із «Серветтом» на «Ювефарма Арені». Рахунок 0:1 у перерві поклав початок напруженому другому тайму, в якому обидві команди боролися за перемогу. У перші хвилини матчу гравець «Серветта» Т. Конья отримав жовту картку на 5-й хвилині, після чого швидко забив гол на 6-й хвилині, вивівши команду гостей уперед. На 13-й хвилині жовту картку отримав Кайо Відаль із «Лудогорця», показавши інтенсивність гри обох команд. По ходу матчу обидві команди продовжували битися на полі, і на 31-й хвилині жовту картку отримав Б. Болла з «Серветта», а на 54-й хвилині його партнер по команді Б. Мазіку наслідував його приклад. Мазіку наслідував його приклад.

На 56-й хвилині відбулася перша заміна в матчі: Б. Болла був замінений на Г. Ондуа з команди «Серветт», а «Лудогорець» зробив першу заміну на 66-й хвилині, випустивши Рвана Секо замість К. Гонкалвеса. У міру того, як час минав, обидві команди йшли вперед у пошуках гола, і «Лудогорець» зробив ще дві заміни на 74-й і 84-й хвилинах, випустивши Ріка замість Кайо Відаля і М. Тіссера замість Педро Нарессі відповідно. В останні хвилини матчу Син «Лудогорця» отримав жовту картку на 89-й хвилині, що посилило напругу на полі. На 90-й хвилині «Серветт» зробив останню заміну, замінивши А. Антунеша на А. Барона. Незважаючи на всі зусилля, «Лудогорець» так і не зміг зрівняти рахунок, а «Серветт» утримав перевагу 1:0 до фінального свистка. Матч завершився з рахунком 0:1 на користь «Серветт», забезпечивши їм надважливу перемогу в Лізі Європи УЄФА.