Ренн — Мілан — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 21:40 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Мілан (Італія). ... Ренн — Мілан — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Мілан (Італія).

Ренн - Милан - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРенн - Милан - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ренн (Франція) — Мілан (Італія) — 3:2 (1:1)
Голи: Буріго (11), Буріго (54), Буріго (68) — Йовіч (22), Леао (58)

Попередження: Саймон К’єр (53), Гуїрі (69), Майк Мейньян (79)

Огляд матчу Ренн — Мілан:

Матч Ліги Європи УЄФА між «Ренном» і «Міланом» на стадіоні «Роажон Парк» став захопливим видовищем, у якому обидві команди виклалися на повну, щоб домогтися перемоги. У перерві рахунок був 1:1, «Ренн» відкрив рахунок на 11-й хвилині завдяки голу Б. Буріжо. Однак «Мілан» швидко зрівняв рахунок на 22-й хвилині завдяки голу Л. Йовіча. Другий тайм став ще драматичнішим: на 54-й хвилині «Ренну» було призначено пенальті, який реалізував Буріжо, вивівши свою команду вперед.

Але «Мілан» відбився, і на 58-й хвилині Р. Леао зрівняв рахунок, а на 68-й хвилині у ворота «Ренна» було призначено ще один пенальті, який успішно реалізував Буріжо, втретє за матч вивівши свою команду вперед. Напружена боротьба на полі призвела до того, що А. Гуїрі на 69-й хвилині отримав жовту картку, а М. Міньян на 79-й. Обидві команди провели безліч замін, намагаючись змінити хід гри: «Ренн» випустив на поле Б. Йілдіріма і М. Тер’є, а «Мілан» ввів у гру К. Пулісіча і А. Флоренці. У підсумку «Ренн» здобув перемогу з рахунком 3:2, продемонструвавши свою рішучість і майстерність упродовж усього матчу. Уболівальники на стадіоні «Парк Роажон» стали свідками захопливого футболу, адже обидві команди наполегливо билися до фінального свистка.