Карабах — Брага — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 22:25 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Брага (Португалія). ... Карабах — Брага — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Брага (Португалія).

Карабах - Брага - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаКарабах - Брага - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Карабах (Азербайджан) — Брага (Португалія) — 2:3 (0:0)
Голи: N. Akhundzade (120+2) — R. Фернандеш (70), Альваро Джало (83), Simon Banza (115)

Попередження: Júlio Romão (35), Ельвін Джафаркулієв (53), V. Гомес (55), Ельвін Джафаркулієв (57), Торал Байрамов (85), Олівейра (86), Альваро Джало (100), C. Ndour (110), Бахлул Мустафазада (111), Simon Banza (120+3)

Огляд матчу Карабах — Брага:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Тофік Бахрамов адина Республіка» «Карабах» зустрівся з «Брагою» в довгоочікуваному поєдинку. Перший тайм закінчився в глухому куті, обидві команди не змогли вийти з нього, і рахунок у перерві залишився 0:0. Другий тайм почався з ранніх замін: на 46-й хвилині у складі «Браги» з’явився Піцці, а на 54-й хвилині — Р. Залазар. Залазар. Гра набула драматичного характеру на 57-й хвилині, коли гравець «Карабага» Е. Кафаркулієв отримав червону картку, поставивши свою команду в невигідне становище. На 70-й хвилині послідував гол Р. Фернандеша з «Браги», який вивів команду вперед.

«Карабах» щосили намагався повернутися в гру і зробив кілька важливих замін, зокрема випустив на поле Жуніньо і Леандро Андраде на 74-й хвилині. Однак на 83-й хвилині «СК Брага» збільшила свою перевагу завдяки голу А. Джало. Гра набула нового оберту, коли на 102-й хвилині М. Сілва з «Карабаху» знову вивів команду вперед. На 115-й хвилині у ворота «Браги» було призначено пенальті, який реалізував С. Банза. Але «Карабах» не здавався і відігрався завдяки голу Н. Ахундзаде на останній хвилині додаткового часу. Незважаючи на всі зусилля, «Карабаг» у підсумку зазнав поразки: «СК Брага» здобув перемогу з рахунком 2:3. Матч ряснів жовтими картками, гравці обох команд отримали по кілька попереджень протягом усієї гри. Це була дуже конкурентна і напружена боротьба між двома сильними командами, але в підсумку «СК Брага» здобула перемогу з великими труднощами.