Слован — Штурм — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 23:55 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Штурм (Грац). ... Слован — Штурм — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Штурм (Грац).

Слован - Штурм - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСлован - Штурм - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Слован (Братислава) — Штурм (Грац) — 0:1 (0:0)
Голи: M. Biereth (52)

Попередження: D. Strelec (45+4), Г. Кашіа (55), D. Lavalee (62)

Огляд матчу Слован — Штурм:

У напруженому і напруженому матчі Ліги конференції Європи УЄФА між братиславським «Слованом» і «Штурмом Грац» гості здобули перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні «Штадіон Техелне». Перший тайм закінчився в глухому куті, і обидві команди не змогли вийти з рівноваги. Наприкінці тайму гравець братиславського «Слована» Д. Штрелец отримав жовту картку, що додало грі драматизму. Однак на початку другого тайму «Штурм Грац» вийшов уперед: на 52-й хвилині М. Бірет вразив ворота суперника. Цей гол став вирішальним у матчі. Братиславський «Слован» спробував відігратися і зробив дві швидкі заміни на годинниковій позначці, випустивши М. Толіча і Н. Марчеллі.

На 65-й хвилині «Штурм Грац» також зробив пару замін, щоб освіжити свою команду: О. Кітеішвілі і С. Влодарчик вийшли на заміну. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб спробувати знайти пізній рахунок або вирвати перемогу. Однак «Штурм Грац» вистояв і завоював усі три очки. Для братиславського «Слована» гра закінчилася на неприємній ноті: на 90-й хвилині К. Блекман отримав червону картку, що ще більше посилило їхнє розчарування. Загалом це був напружений поєдинок, у якому в підсумку переміг «Штурм Грац». «Штурм Грац» візьме цей імпульс із собою в наступний матч, а «Слован Братислава» постарається відігратися за цю поразку у своїх найближчих матчах.