Айнтрахт — Юніон — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 23:55 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Юніон (Бельгія). ... Айнтрахт — Юніон — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Юніон (Бельгія).

Айнтрахт - Юнион - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Юнион - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Айнтрахт (Німеччина) — Юніон (Бельгія) — 1:2 (0:0)
Голи: Джуніор Діна Ебімбе (88) — Cameron Puertas (47), Денніс Екерт Айєнса (80)

Попередження: Бута (20), M. Amoura (76), Кевін Трапп (76), T. Чандлер (82), K. Machida (87), Джуніор Діна Ебімбе (89)

Огляд матчу Айнтрахт — Юніон:

У напруженому і захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА на «Дойче Банк Парк» франкфуртський «Айнтрахт» зустрівся з «Уніон Сент-Жіллуаз». У перерві рахунок був 0:0, і обидві команди прагнули вийти з глухого кута в другому таймі. Події розгорілися на 20-й хвилині, коли гравець «Айнтрахта» Бута отримав жовту картку за необережний виклик. Однак саме «Уніон Сент-Жіллуаз» завдав першого удару — на 47-й хвилині К. Пуертас вразив ворота суперника і вивів свою команду вперед. Франкфуртський «Айнтрахт» спробував відігратися і здійснив подвійну заміну на 62-й хвилині, замінивши М. Гьотце та Й. Діна Ебімбе на Х. Екітіке та Буту відповідно.

Незважаючи на всі зусилля, «Уніон Сент-Жіллуаз» збільшив свою перевагу на 80-й хвилині, коли Д. Екерт Айєнса забив вирішальний гол. Напруга наростала в міру того, як матч вступав в останні хвилини, і обидві команди прагнули до голу. На 88-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зумів відігратися — гол на свій рахунок записав Й. Діна Ебімбе. Однак для господарів поля це було занадто мало і занадто пізно: «Юніон Сент-Жіллуаз» здобув перемогу з рахунком 2:1. Матч не обійшовся без драми, оскільки кілька гравців отримали жовті картки протягом усієї гри. К. Трапп, Т. Чендлер і Ж. Діна Ебімбе опинилися в блокноті судді за різні порушення. У підсумку «Уніон Сент-Жіллуаз» здобув перемогу в запеклій боротьбі та заробив три цінні очки в Лізі Європи УЄФА. Франкфуртський «Айнтрахт» буде розчарований результатом, але постарається відігратися в наступному матчі.