Марсель — Шахтар — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 00:00 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Шахтар (Донецьк). ... Марсель — Шахтар — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Шахтар (Донецьк).

Марсель - Шахтер - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМарсель - Шахтер - 3:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Марсель (Франція) — Шахтар (Донецьк) — 3:1 (1:1)
Голи: Обамеянг (23), Сарр (74), Джеффрі Кондогбіа (81) — Судаков (12)

Попередження: Жиго (17), Егінальдо (45), Юхим Конопля (45+3), Матвієнко (58), T. Stepanenko (80), Ракицький (90+3)

Огляд матчу Марсель — Шахтар:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Марселем» і донецьким «Шахтарем» на стадіоні «Оранж Велодром» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але наприкінці матчу «Марсель» здобув перемогу з рахунком 3:1. Гра почалася з раннього пенальті у ворота донецького «Шахтаря» на 12-й хвилині, який реалізував Г. Судаков. «Марсель» швидко відповів голом П. Обамеянга на 23-й хвилині, зрівнявши рахунок. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жовті картки отримали С. Жиго з «Марселя», Егінальдо і Ю. Конопля з донецького «Шахтаря». У другому таймі «Марсель» узяв гру під свій контроль, забивши гол І. Сарра на 74-й хвилині і вивівши команду вперед.

Господарі поля збільшили свою перевагу ще одним голом Г. Кондогбіа на 81-й хвилині, оформивши перемогу «Марселя». Донецький «Шахтар» спробував відігратися, зробивши кілька замін і ввівши в гру свіжі сили, намагаючись переломити хід матчу. Однак оборона «Марселя» вистояла, і в другому таймі їм вдалося здобути перемогу. Матч не обійшовся без драми: жовті картки отримали М. Матвієнко, Т. Степаненко та Ю. Ракицький із донецького «Шахтаря». Ближче до кінця матчу стався шквал замін: у складі «Марселя» з’явилися І. Ндіайє та А. Харіт, а в складі донецького «Шахтаря» — Д. Сікан і Педріньо. Загалом це був фантастичний футбол від обох команд, але «Марсель» здобув перемогу над донецьким «Шахтарем» із рахунком 3:1. Вболівальники на «Оранж Велодром», безсумнівно, отримали задоволення від захопливого матчу, який продемонстрував талант і майстерність обох команд.

23.02.2024 00:17
"Гра почалася з раннього пенальті у ворота донецького «Шахтаря» на 12-й хвилині, який реалізував Г. Судаков" ???