ЛНЗ — Кривбас — 0:3. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 17:27 23 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і ... ЛНЗ — Кривбас — 0:3. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і Кривбас (Кривий Ріг).

ЛНЗ - Кривбасс - 0:3. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистикаЛНЗ - Кривбасс - 0:3. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

ЛНЗ (Черкаси) — Кривбас (Кривий Ріг) — 0:3 (0:1)
Голи: Іліч (45), P. К. Аду (53), D. Кузик (63)

Попередження: D. Sosah (36), A. Бар (50), Іліч (55)

Огляд матчу ЛНЗ — Кривбас:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Колос» черкаський «ЛНЗ» приймав «Кривбас КР». У першому таймі «Кривбас» вийшов уперед завдяки голу Г. Іліча з пенальті на 45-й хвилині, і на перерву команди пішли з рахунком 1:0. Другий тайм пройшов під диктовку «Кривбасу», і на 53-й хвилині П. К. Аду ударом зі штрафного збільшив перевагу до 2:0. На 63-й хвилині Д. Кузик додав гол у ворота «Кривбасу», зробивши рахунок 3:0. ЛНЗ Черкаси зробив кілька замін, намагаючись змінити хід гри, але «Кривбас» продовжував контролювати ситуацію.

Незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося прорвати оборону «Кривбасу», і матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «Кривбасу». Жовті картки отримали обидві команди протягом усього матчу: Д. Сосах на 36-й хвилині за «Кривбас» і А. Бар на 50-й хвилині за «ЛНЗ Черкаси». Х. Іліч із «Кривбасу» також отримав жовту картку на 55-й хвилині. Загалом це була сильна гра «Кривбасу», який здобув переконливу перемогу над «ЛНЗ Черкаси». Уболівальники, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть результатів обох команд у найближчих матчах Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — ЛНЗ, Шахтар — Кривбас.