Мец — Ліон — 1:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 23:57 23 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Ліон — 1:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Ліон (Франція).

Мец - Лион - 1:2. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Лион - 1:2. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Мец (Франція) — Ліон (Франція) — 1:2 (1:1)
Голи: Г. Мікаутадзе (13) — А. Лаказетт (45+1), Бенрахма (60)

Предупредження: Мата (73), L. Camara (81), J. О’Браєн (88)

Огляд матчу Мец — Ліон:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Мецем» і «Ліоном» на стадіоні «Сен-Сімфорьєн» із рахунком 2:1 переміг «Ліон». У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в другому таймі «Ліону» вдалося вирвати перемогу завдяки голу. 13-та хвилина принесла «Метцу» впевнений початок, коли Г. Мікаутадзе ударом головою вивів свою команду вперед. Однак «Ліон» відбився і зумів зрівняти рахунок перед самою перервою завдяки голу А. Лаказетта на 45-й хвилині. У другому таймі «Ліон» вийшов уперед на 60-й хвилині завдяки голу С. Бенрахми, вперше в матчі випередивши «Метц». Метц намагався зрівняти рахунок, але захист «Ліона» вистояв і домігся перемоги.

Протягом усього матчу обидві команди провели кілька замін, і «Ліон» зробив стратегічні зміни, щоб зберегти свою перевагу. На 70-й хвилині «Ліон» випустив на поле О. Мангалу і Р. Черкі, а «Метц» ввів у гру Ж. Асоро та І. Сане. Ліон також здійснив додаткові заміни на останніх хвилинах матчу: М. Бальде замість А. Лаказетта і М. Каре замість П. Акуоку на 89-й і 90-й хвилинах відповідно. Не обійшлося в матчі й без жовтих карток: на 73-й хвилині жовту картку отримав Клінтон Мата з «Ліона», а Л. Камара та Дж. О’Браєн отримали жовті картки на 81-й та 88-й хвилинах. Загалом, це був напружений матч між «Метцем» і «Ліоном», але гра «Ліона» у другому таймі виявилася вирішальною, і вони здобули перемогу з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Мец, Ліон — Ланс.