Реал С-дад — Вільярреал — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 00:06 23 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Вільярреал — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Вільярреал (Іспанія).

Реал С-дад - Вильярреал - 1:3. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Вильярреал - 1:3. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Вільярреал (Іспанія) — 1:3 (0:1)
Голи: Мікель Мерінос (86) — Комесанья (17), Комесанья (47), А. Серлот (90+5)

Попередження: Робін Ле Норманд (51), F. Jorgensen (60), Y. Mosquera (62), Андре Сільва (62), Альбіоль (63), A. Захарян (68), Дж. Куенка (88)

Огляд матчу Реал С-дад — Вільярреал:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Реал Сосьєдадом» і «Вільярреалом» на «Реалі Арені» перемогу здобув «Вільярреал» із рахунком 3:1. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Вільярреала», і їм вдалося зберегти свою перевагу до фінального свистка. Перший гол у матчі відбувся на 17-й хвилині, коли С. Комесана переправив м’яч у сітку воріт «Вільярреала». Перший гол надав команді імпульс, необхідний для контролю над грою. «Реал Сосьєдад» намагався повернутися в гру, але не зміг прорвати оборону «Вільярреала». Другий гол у матчі також прийшов від Комесани на 47-й хвилині, збільшивши перевагу «Вільярреала» до 2:0.

Попри всі зусилля, «Реал Сосьєдад» так і не зміг забити хоча б два м’ячі у ворота суперника, а оборона «Вільярреала» трималася стійко. Під час матчу гравці обох команд отримали кілька жовтих карток, а напруга на полі наростала. «Реал Сосьєдад» зробив кілька замін, намагаючись змінити ситуацію, але «Вільярреал» продовжував домінувати. На 86-й хвилині «Реал Сосьєдад» нарешті вийшов уперед завдяки голу М. Меріно, скоротивши відставання до 2:1. Однак «Вільярреал» оформив перемогу на 90-й хвилині, коли А. Сорлот забив третій гол у матчі, поклавши край надіям на повернення «Реал Сосьєдаду». Загалом це була заслужена перемога «Вільярреала», який показав сильну гру і виборов усі три очки в матчі Ла Ліги проти «Реал Сосьєдаду» на арені «Реал».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Реал С-дад, Вільярреал — Гранада.