Уніон — Гайденгайм — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 18:26 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Гайденгайм — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Гайденхайм (Німеччина).

Унион - Хайденхайм - 2:2. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Хайденхайм - 2:2. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Уніон (Берлін) — Гайденгайм (Німеччина) — 2:2 (2:1)
Голи: Р. Госенс (44), Андраш Шефер (45+2) — N. Dovedan (3), J. Beste (71)

Попередження: Р. Госенс (45), Йосип Джуранович (54), O. Траоре (87)

Огляд матчу Уніон — Гайденгайм:

У захопливому матчі Бундесліги між «Уніон Берлін» і ФК «Гайденгайм» уболівальники на стадіоні «Ан дер Альтен Фьорстерей» стали свідками захопливої та напруженої гри, що завершилася внічию 2:2. У першому таймі ФК «Гайденгайм» вийшов уперед на 3-й хвилині завдяки голу Н. Доведана. Однак «Уніон Берлін» швидко зрівняв рахунок, забивши гол Р. Госенса на 44-й хвилині. Перед самою перервою «Уніон Берлін» вирвався вперед завдяки голу А. Шафера, і рахунок на табло став 2:1. У другому таймі «Гайденгайм» спробував зрівняти рахунок, і був винагороджений на 71-й хвилині голом Й. Беста.

Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись домогтися переваги в рахунку. У складі «Гайденгайма» з’явилися Й. Шоппнер, М. Пірінгер, К. Сесса і Н. Теуеркауф, а в складі «Уніон Берліна» — К. Тріммель, М. Кауфманн, Ж. Руссільон, Й. Вертессен і А. Краль. Незважаючи на всі зусилля обох команд в останні хвилини матчу, жодна з них не змогла домогтися переможного гола, і гра завершилася внічию 2:2. Про запеклу боротьбу на полі свідчили жовті картки, показані Р. Госенсу з «Уніон Берлін» та О. Х. Траоре з ФК «Гайденгайм». Загалом це була захоплива та рівна гра між «Уніон Берлін» та ФК «Гайденхайм», обидві команди продемонстрували свою рішучість та бойовий дух до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Боруссія Д, Гайденгайм — Айнтрахт.