Лор’ян — Нант — 0:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 19:56 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Нант — 0:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Нант (Франція).

Лорьян - Нант - 0:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Нант - 0:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Лор’ян (Франція) — Нант (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Жан-Шарль Кастеллетто (49)

Предупредження: D. Augusto (67), Паллуа (69)

Огляд матчу Лор’ян — Нант:

У напруженому матчі між «Лор’яном» і «Нантом» у Лізі 1 «Нант» здобув перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні «Стад дю Мустуар — Ів Алленмат». У першому таймі обидві команди намагалися вийти з рівного становища, і в перерві рахунок залишився 0:0. Однак на 49-й хвилині «Нант» завдав першого удару по воротах Ж. Кастеллетто, вивівши команду вперед. У спробі зрівняти рахунок «Лор’ян» здійснив кілька замін: А. Карі, І. Луза і Т. Ле Бріс вийшли на заміну на 64-й хвилині. Попри всі зусилля, їм так і не вдалося забити гол.

У другому таймі «Нант» також зробив стратегічні заміни: у гру вступили Мостафа Мохамед, М. Коко і С. Мутуссамі. Мутуссамі. Команда продемонструвала надійну гру в обороні, а Д. Аугусто і Н. Паллуа отримали жовті картки за свої дії. На останніх хвилинах матчу обидві команди продовжили робити заміни: Н. Коцца та П. Кацеріс вийшли на поле за «Нант» та «Лор’ян» відповідно. У підсумку саме «Нант» здобув перемогу над «Лор’яном» із рахунком 1:0. Матч продемонстрував хорошу гру обох команд, але «Нант» зумів завоювати три очки завдяки голу в другому таймі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Лор’ян, Нант — Мец.