Страсбур — Брест — 0:3. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 23:54 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Брест — 0:3. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Брест (Франція).

Страсбур - Брест - 0:3. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Брест - 0:3. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Страсбур (Франція) — Брест (Франція) — 0:3 (0:2)
Голи: М. Камара (33), М. Камара (40), М. Камара (58)

Предупредження: Ф. Гілберт (69)

Огляд матчу Страсбур — Брест:

У матчі Ліги 1 між «Страсбуром» і «Стад Брестуа 29» вболівальники на стадіоні «Стад де ла Майнау» стали свідками напруженої боротьби на полі. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Стад Брестуа 29», а в підсумку вони здобули перемогу з рахунком 0:3. Гра почалася із заміни на 17-й хвилині, коли Х. Діарра зі «Страсбура» був замінений на І. Дукуре. Проте вже на 33-й хвилині «Стад Брестуа 29» забив перший м’яч у ворота М. Камара. Камара продовжив свою вражаючу гру, забивши ще один гол перед самою перервою на 40-й хвилині, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу. У другому таймі «Стад Брестуа 29» збільшив свою перевагу, коли на 58-й хвилині було призначено пенальті, який успішно реалізував Камара, оформивши хет-трик.

«Страсбур» спробував переломити хід матчу, зробивши заміни: на 67-й хвилині в гру вступили К. Гамейро і Ж. Мванга. По ходу гри обидві команди зробили ще кілька замін, намагаючись змінити хід матчу. Однак оборона «Стад Брестуа 29» залишалася надійною, припиняючи всі спроби «Страсбура» вийти вперед. У підсумку «Стад Брестуа 29» здобув переконливу перемогу з рахунком 0:3. Попри всі зусилля, «Страсбур» не зміг повернутися в гру і отримав дві жовті картки на 69-й і 90-й хвилинах. Stade Brestois 29, навпаки, продемонстрував впевнену гру як в атаці, так і в обороні, здобувши важливу перемогу в Лізі 1. Загалом це був захопливий матч для обох груп уболівальників, у якому Stade Brestois 29 продемонстрував свою перевагу на полі та здобув заслужену перемогу над Strasbourg.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Страсбур, Брест — Гавр.