Альмерія — Атлетіко — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 23:58 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та ... Альмерія — Атлетіко — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Альмерия - Атлетико - 2:2. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Атлетико - 2:2. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Альмерія (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 2:2 (1:1)
Голи: Л. Ромеро (27), Л. Ромеро (64) — Корреа (2), Р. де Поль (57)

Предупредження: Мандава (40)

Огляд матчу Альмерія — Атлетіко:

У захопливому матчі між командами «Альмерія» та «Атлетіко Мадрид» на стадіоні «Пауер Хорс» обидві команди показали сильні результати, внаслідок чого в основний час було зафіксовано нічию 2:2. У перерві рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці протягом усього матчу. Першим ударом відзначився «Атлетіко Мадрид»: А. Корреа вразив ворота суперника вже на 2-й хвилині гри. Однак «Альмерія» швидко відповіла на цей випад: Л. Ромеро забив на 27-й хвилині та зрівняв рахунок. Перший тайм закінчився на тому, що обидві команди шукали можливості вийти вперед. У другому таймі «Атлетіко Мадрид» знову вийшов уперед, коли Р. де Пауль забив гол на 57-й хвилині.

Але «Альмерія» знову відбилася, і на 64-й хвилині Л. Ромеро забив свій другий гол у матчі, зробивши рахунок 2:2. Обидві команди провели кілька замін, намагаючись віднайти переможний гол: Коке, М. Депай і С. Нігес вийшли у складі «Атлетіко Мадрид», а С. Аррібас, Лео Баптістао і Г. Мелеро — у складі «Альмерії». Гра залишалася напруженою до самого фінального свистка, обидві команди так і не змогли вийти з глухого кута. Загалом, це був дуже цікавий матч між «Альмерією» та «Атлетіко Мадрид», обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі. Нічия дозволяє обом командам впевнено фінішувати в турнірній таблиці Ла Ліги, і вболівальники можуть з нетерпінням чекати нових захопливих матчів від цих двох команд у решті сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Альмерія, Атлетіко — Бетіс.