Ювентус — Фрозіноне — 3:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 15:27 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Фрозіноне — 3:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Фрозіноне (Італія).

Ювентус - Фрозиноне - 3:2. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Фрозиноне - 3:2. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Ювентус (Турин) — Фрозіноне (Італія) — 3:2 (2:2)
Голи: Влахович (3), Влахович (32), D. Rugani (90+5) — В. Чеддіра (14), M. Brescianini (27)

Предупредження: Бремер (7), Е. Валері (64), M. Cerofolini (70), Локателлі (72)

Огляд матчу Ювентус — Фрозіноне:

У захопливому матчі Серії А між «Ювентусом» і «Фрозіноне» на «Альянц Стедіум» господарям вдалося здобути перемогу з рахунком 3:2 після яскравого другого тайму. Перший тайм розпочався з ударного початку: нападник «Ювентуса» Душан Влахович відкрив рахунок уже на 3-й хвилині. Однак «Фрозіноне» дав потужну відсіч: Вестон Чеддіра зрівняв рахунок на 14-й хвилині, а Марко Брешіаніні вивів гостей уперед на 27-й хвилині. Якраз коли здавалося, що «Фрозіноне» піде на перерву з перевагою, Душан Влахович завдав нового удару на 32-й хвилині та зрівняв рахунок — 2:2. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створили безліч моментів, але не зуміли їх реалізувати.

Під час гри було отримано кілька жовтих карток, а напруга загострювалася з обох сторін. Коли час добігав кінця, «Ювентусу» вдалося вирвати перемогу завдяки голу захисника Даніеле Ругані на 90-й хвилині, привівши вболівальників у захват. Обидві команди провели безліч замін протягом усього матчу, намагаючись знайти переможний гол, але в підсумку перемога дісталася «Ювентусу». Перемога була дуже важлива для «Ювентуса», який продовжує боротьбу за титул чемпіона Серії А, в той час як «Фрозіноне» буде розчарований тим, що пішов з порожніми руками, незважаючи на сильний виступ. Загалом, це була захоплива зустріч двох конкурентоспроможних команд, і «Ювентус» зрештою вийшов переможцем у впертій боротьбі на «Альянц Стедіум».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Ювентус, Фрозіноне — Лечче.