Кадіс — Сельта — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 17:04 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Сельта — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Сельта (Віго).

Кадис - Сельта - 2:2. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Сельта - 2:2. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Кадіс (Іспанія) — Сельта (Віго) — 2:2 (0:1)
Голи: Хуанмі (66), Мачіс (90+10) — Аспас (11), Вілліот Сведберг (58)

Попередження: Ренато Тапіа (33), J. Манкільо (41), Хуанмі (72), Аспас (76), Рубен Алькарас (86)

Огляд матчу Кадіс — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Кадісом» і «Сельтою Віго» на стадіоні «Нуево Міранділья» команди зіграли внічию з рахунком 2:2. У перерві «Сельта Віго» вела з рахунком 1:0 завдяки удару Яго Аспаса на 11-й хвилині. «Сельта Віго» розпочала матч упевнено і змогла зберегти свою перевагу до другого тайму. Однак у «Кадіса» були інші плани, і в другому таймі вони відбилися, забивши гол Хуанмі на 66-й хвилині, щоб зрівняти рахунок. У матчі було кілька напружених моментів, коли обидві команди прагнули до перемоги.

Сельта Віго зробила кілька ключових замін, випустивши таких гравців, як Т. Альєнде і Джейлсон, щоб спробувати забезпечити перемогу. Однак «Кадіс» відповів своїми замінами, в тому числі М. Гомесом і С. Гвардіолою, які додали команді енергії. Зрештою, саме пізній гол Д. Мачіса на 90-й хвилині приніс «Кадісу» нічию. Матч закінчився тим, що обидві команди поділили очки після захопливої боротьби на полі. З підсумковим рахунком 2:2 «Кадіс» і «Сельта Віго» продемонстрували свою рішучість і бойовий дух у захопливій зустрічі в Ла Лізі. Уболівальники, які були присутні на матчі, отримали задоволення від захопливої та драматичної гри до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Кадіс, Сельта — Альмерія.