Вулверхемптон — Шеффілд Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 17:26 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Шеффілд Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Вулверхэмптон - Шеффилд Юнайтед - 1:0. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Шеффилд Юнайтед - 1:0. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Сарабія (30)

Предупредження: Нельсон Семедо (72), A. Ahmedhodzic (72)

Огляд матчу Вулверхемптон — Шеффілд Юнайтед:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Молінекс» «Вулвз» здобули перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі відбувся на 30-й хвилині, коли гравець «Вулвз» П. Сарабія влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу на перерву. У другому таймі обидві команди прагнули голу, а на 72-й хвилині Н. Семедо з «Вулвз». Семедо з «Вулвз» та А. Ахмедходжич із «Шеффілд Юнайтед» отримали жовті картки за свої команди. Шеффілд Юнайтед спробував струсити ситуацію, зробивши заміну на 72-й хвилині, випустивши Й. Ларусі замість Б. Осборна.

Вовки" відповіли своєю заміною, випустивши Р. Аіт-Нурі замість Т. Дойла на 77-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Шеффілд Юнайтед» здійснив шквал замін на 82-й хвилині, випустивши Р. Брюстера, Віні Соузу і О. Норвуда замість В. Осули, О. Макберні і Т. Девіса відповідно. На 85-й хвилині «вовки» також зробили заміну, замінивши Хванг Хі-Чана на Дж. Беллегарда. На 90-й хвилині «вовки» зробили останню заміну в матчі, замінивши П. Сарабію, який забив гол, на М. Доерті. Матч завершився з рахунком 1:0, а Тоті отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Завдяки перемозі «Вулвз» піднялися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Шеффілд Юнайтед» у наступному матчі прагнутиме відігратися після поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Вулверхемптон, Шеффілд Юнайтед — Арсенал.