Тулуза — Лілль — 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 17:56 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Лілль — 3:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Лілль (Франція).

Тулуза - Лилль - 3:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Лилль - 3:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Тулуза (Франція) — Лілль (Франція) — 3:1 (0:1)
Голи: C. Мавісса Елебі (49), V. Sierro (60), Т. Даллінга (66) — Хакон Арнар Харальдссон (45)

Предупредження: F. Magri (34), V. Sierro (70)

Огляд матчу Тулуза — Лілль:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Тулузою» і «Ліллем» на стадіоні «Стадіон де Тулуза» господарі поля зуміли відірватися від суперника і здобути перемогу з рахунком 3:1. Перший тайм закінчився за переваги «Лілля» завдяки голу Х. Харальдссона перед самим свистком на перерву, проте «Тулуза» вийшла вперед у другому таймі й швидко переломила хід гри. К. Мавісса Елебі зрівняв рахунок лише через чотири хвилини після перерви, надавши своїй команді імпульс, необхідний для досягнення нових цілей. На 60-й хвилині В. Сьєрро реалізував пенальті, вивівши «Тулузу» вперед, а на 66-й хвилині Т. Даллінга добив м’яч у сітку, зробивши гру недосяжною для «Лілля».

Незважаючи на всі зусилля, «Лілль» не зміг відігратися, і «Тулуза» завоювала три очки з рахунком 3:1. У матчі також було зроблено кілька замін в обох командах, оскільки тренери намагалися внести тактичні зміни, щоб вплинути на хід гри. У складі «Тулузи» вийшли такі гравці, як Т. Даллінга, Н. Шмідт і С. Бабичка, а «Лілль» ввів у гру Ю. Язічі, Е. Жегрова та Алекссандро, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував конкурентну природу футболу Ліги 1. «Тулуза» здобула перемогу і буде прагнути розвинути цей результат у майбутніх матчах, в той час як «Лілль» буде сподіватися оговтатися від цієї поразки у своєму прагненні до успіху в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Ніцца, Реймс — Лілль.