Кальярі — Наполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 17:58 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Наполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Наполі (Неаполь).

Кальяри - Наполи - 1:1. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Наполи - 1:1. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Кальярі (Італія) — Наполі (Неаполь) — 1:1 (0:0)
Голи: Z. Luvumbo (90+6) — Осімхен (65)

Предупредження: Г. Лападула (36), Z. Luvumbo (48), N. Nandez (68), A. Deiola (86), М. Олівера (90+1)

Огляд матчу Кальярі — Наполі:

У напруженому матчі Серії А на стадіоні Unipol Domus «Кальярі» приймав «Наполі», який завершився внічию 1:1. У першому таймі обидві команди намагалися вийти з глухого кута, а на 32-й хвилині у «Кальярі» було скасовано гол через офсайд у А. Ррахмані. На 36-й хвилині господарі поля отримали жовту картку, а З. Лувумбо наслідував їхній приклад на 48-й хвилині. Перші дві заміни «Кальярі» зробив на 60-й хвилині, випустивши Л. Паволетті замість Лападули та Н. Віолу замість Г. Гаетано, намагаючись розпалити атаку. Однак на 65-й хвилині «Наполі» вирвався вперед завдяки голу В. Осімхена.

Здавалося, що гості вже на шляху до перемоги, поки «Кальярі» не зрівняв рахунок на 90-й хвилині завдяки голу З. Лувумбо. Пізній гол викликав радість серед уболівальників господарів, оскільки «Кальярі» врятував очко. Наприкінці матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри. На 73-й хвилині «Наполі» випустив К. Кварацхелію замість М. Політано, а потім зробив ще три заміни в останні хвилини гри. Кальярі також зробив зміни: Т. Ауджелло вийшов замість Г. Орістаніо на 75-й хвилині, а А. Петанья замінив Л. Паволетті на 76-й хвилині. У підсумку обидві команди задовольнилися нічиєю в матчі, який міг скластися в будь-який бік. У результаті «Кальярі» і «Наполі» набрали по одному очку, продовжуючи свої виступи в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Кальярі, Сассуоло — Наполі.